Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Buďte čuně a přestaňte si mýt vlasy! Tohle je 6 důvodů, proč vyzkoušet zatracovanou metodu No Poo!

Možná už jste slyšeli o bláznivých ženách, které si po dobu několika let nemyjí vlasy, a přesto je mají krásné a kvalitní. Podívali jsme se na ni zblízka!

Alternativní metody tvrdí, že kvůli vlasové kosmetice dostáváme do svého těla velké množství chemikálií, a nejen svým vlasům tak způsobujeme víc škody než užitku.

Zamysleli jsme se proto nad metodou No Poo, kterou vyzkoušely i mnohé známé osobnosti, a došli jsme k názoru, že vlastně není tak úplně mimo.

Tohle je 6 důvodů proč.

1. Prvních 6 týdnů budou vlasy extrémně mastné. Když na ně ale vyzrajete vhodným účesem a nebudete strašit své okolí, úspěch se dostaví. Následně se totiž vrátí do rovnováhy a přesedlají na samočistící režim.

2. Už žádné lupy a problémy s vlasovou pokožkou! Je totiž známo, že komerční šampony obsahují problematické látky – např. silikony, sodium laureth sulfát (SLES), sodium lauryl sulfát (SLS), parabeny apod. Lidem s citlivou pokožkou hlavy zvláště sulfáty nedělají vůbec dobře!

3. S metodou No Poo budete víc eko! Omezíte chemii, protože budete používat maximálně přírodní mycí látky.

4. Ušetříte peníze! Vlasová kosmetika a návštěvy kadeřnického salonu se totiž pořádně prodraží.

5. Ušetříte čas! Vzpomeňte si jen, kolikrát jste někam přišli pozdě, protože jste si „ještě museli umýt hlavu“!

6. Pokud vám některý způsob No Poo sedne, vaše vlasy vypadají daleko lépe než se šamponem! A to jako fakt!

Mohlo by vás zajímat

Další články