Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Budoucnost je tu: Za jeden den si postavíte celý dům, skládá se jako Lego

Bydlení, které si postavíte za den jako Lego!
+ Další 2 fotografie

Kdybyste měli možnost jít online, zdarma si stáhnout a vytisknout plánky a postavit si bydlení za pár dní za něco málo než milion korun, nelákalo by vás to? Přesně to má být projekt s názvem WikiHouse.

Tvůrci projektu právě postavili svůj čtvrtý prototyp, dvoupatrový domek, který si necháte vyřezat ze dřeva, zasadíte jednotlivé části do sebe jako kostičky Lega a můžete si krásně bydlet za nízkou cenu.

Autoři projektu říkají, že nejdražší na stavbě domů jsou prostředníci. Takhle si každý může nejenže zdarma získat plány a design, ale stačí dva lidé a budete schopní si bydlení smontovat sami. Vše je ze dřeva a na stavbu domu je potřeba zhruba 350 panelů. Ke všemu máte návod podobný jako v IKEA, kde dáváte jednotlivé kousky k sobě, až máte v čem bydlet!

Kromě toho je v návodu i to, jak zajistit elektřinu a veškeré ovládání elektriky a vody se provádí přes speciální aplikaci na vašem mobilním telefonu.

Dřevěné bydlení sice v české zimě nebude asi dostatečné kvůli zateplení, ale na letní chatku ideální!

Mohlo by vás zajímat

Další články