Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Budoucí nebožka Pešková z Ulice: Už víme, proč se její představitelka jmenuje Igonda! Kde přišla k tak hrůznému jménu? Pomsta rodičů?

Budoucí nebožka Pešková z Ulice: Už víme, proč se její představitelka jmenuje Igonda! Kde přišla k tak hrůznému jménu? Pomsta rodičů?
Zdroj: profimedia,.cz, TV Nova

Jak se minulý týden díky eXtra.cz propálilo, v polovině ledna někdo zavraždí... no prostě v seriálu Ulice končí herečka Hana Igonda Ševčíková (43) alias potvora Klára Pešková, která se tak po dvou letech vrací zpět do zapomnění v Národním divadle, kde je od školy, a tak byla její role v Ulici hned po Mařence v nové Arabele teprve druhou skutečně mainstreamovou příležitostí se dostat do povědomí.

Přiznejte si to, také vám přišlo legrační její druhé jméno Igonda? Redakce absolvovala v hospodě několik vášnivých debat na toto téma a nejčastěji jsme došli k těmto závěrům:

1. Rodiče se jí šíleným druhým křestním jménem za něco mstili, ač v prenatálním stavu těžko něco vědomě provedla.

2. Jedná se o jméno šamana afrického kmene Dogonů, jehož jméno přijala Ševčíková při rituálním obřadu u spřáteleného kmene, který měl zajistit, aby už nikdy nikdo neosočoval Ševčíkovou, že byla s Borisem Rösnerem obrovská, úplně nejvíc nejlepší kamarádka, a proto se dostala tak mladá do Národního divadla, což je pochopitelně nechutná pomluva, Ševčíková jen studovala v Rösnerově herecké skupině na DAMU a mistr jí byl roky mentorem!

3. Jedná se o umělecký pseudonym, aby jako byla zajímavější, protože Igonda je fakt jen jedna.

V redakci jsme to dnes po další brutální hádce hodili do Googlu a pěkně se zastyděli. Hanička je totiž podruhé provdaná za o čtyři roky mladšího slovenského herce Marka Igondu (39), a tak si logicky vzala příjmení Igonda, a protože měla pocit, že jako Ševčíková je známá, nechala si i to a od té doby nosí jméno, jaké nosí.

Za vše samozřejmě může naše brutální neznalost, ale ono je to těžké, když u nás známe jen Darinku, Rytmuse a Mira Žbirku, tedy Slováky, kteří trvale žijí v Praze. Marko Igonda přitom není žádné ořezávátko, tedy na Slovensku je, hraje sice dost v zahraničních produkcích, ale doma převážně štěky ve slovenských seriálech, a pořádně o sobě dal vědět jen jednou, a to když byl v roce 2008 na festivalu Berlinale mezi devíti nominanty na cenu Shooting Star 2008, která se týká evropských talentů.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy