Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Budoucí maminy se chlubí bříšky: Přírodní Leichtová, éterická Mesarošová a kulička Tomešová

Všem to moc sluší.
+ Dalších 35 fotografií
V poslední době se s budoucími maminkami doslova roztrhl pytel. Už zanedlouho by měly porodit herečky Kristýna Leichtová (32), Aneta Krejčíková (27) a Michaela Tomešová (27) a modelka Dominika Mesarošová (32). Všem maminám bez rozdílu to neskutečně sekne a snad nikdy nevypadaly lépe než v období těhotenství.

Některé ženy v období těhotenství vypadají jako opuchlé Mařeny. To ovšem neplatí ani pro jednu výše zmíněnou budoucí maminku. Kristýna Leichtová se na porod vyloženě těší a pravidelně informuje své fanoušky o průběhu těhotenství na sociálních sítích.

Herečka se rozhodla, že v pokročilém stadiu těhotenství odjede na chatu, kde si bude užívat klidu a připravovat se na příchod potomka. To Michaela Tomešová se pořádně zakulatila. Míša začíná pomalu vypadat jako jeden velký soudek, ale to nemění nic na tom, že jí těhotenství přidává na půvabu.

Zato jedna z nejoblíbenějších hereček Ulice Aneta Krejčíková otevřeně přiznala, že jí těhotenství dává opravdu hodně zabrat, obzvlášť v takových perných dnech. To nemění ale nic na tom, že se i s pořádným bříškem zúčastnila hned několika společenských akcí, kde se ho nebála všem přítomným ukázat.

Aneta má zkrátka styl i v těhotenství. Bývalá modelka Dominika Mesarošová má přece jenom ještě trochu času. Nedávno nafotila krásné fotky v přírodě i se svým přítelem. Ta se vyloženě příchodu potomka nemůže dočkat.

Mohlo by vás zajímat

Další články