Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Budoucí maminky očima stylisty: Ladná Kašáková, chytrá horákyně Leová a mimózní Fajksová

Budoucí maminky očima stylisty: Ladná Kašáková, chytrá horákyně Leová a mimózní Fajksová
Zdroj: Anna Koniaeva, Sam Dolce archiv, Monika Leová archiv, Tereza Fajksová archiv
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
módní policie
Během pandemie koronaviru se doslova roztrhl pytel s půvabnými českými kráskami, které se rozhodly, že karanténu využijí k rozšiřování rodiny. Modelka a finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková (31) je momentálně v 9. měsíci a porod už má prakticky za dveřmi. Podobně je na tom i moderátorka Monika Leová (29), herečka z filmů pro dospělé Drahomíra Jůzová (23) nebo modelka Tereza Fajksová (31). Na těhotné krásky si posvítil stylista českých celebrit Sam Dolce a zhodnotil outfity budoucí maminek. Jak dopadly?

Veronika Kašáková

Často se říká, že miminko bere budoucím maminkám jejich krásu, ale to neplatí o okouzlující Veronice Kašákové, které těhotenství obzvlášť sluší. Působí víc ženštěji a půvabně než kdykoliv před tím.

V béžových tónech i v transparentních materiálech jsou Veroničiny oděvy pohodlné, a přesto ženské. Stylingy zvýrazňující bříško Veronice sluší, stejně jako tato etapa jejího života.

Monika Leová

Volnočasový těhotenský outfit Moniky Leové do lesa vypadá vizuálně přesně tak, pro jaký účel jej moderátorka zvolila. Naprosto chápu, že logická funkce zvítězila nad zbytečným paráděním pro veverky.

Lady Dee

Kdyby v takovém vzhledu byly jen na jehlovém podpatku prodlužující nohu cool lodičky do špičky, tak je to v pořádku. Ale nemohu si pomoct, v těchto upnutých pouzdrových šatech s rukávy v jedovatě zeleném tygřím printu by vypadala opravdu divně každá žena i v nepožehnaném stavu.

Nemohu se zbavit pocitu že si Lady Dee k nim nasadí ve stejném printu masku přes obličej, protože se jedná o kostým na Halloween.

Tereza Fajksová

Škoda že tak krásná žena, kterou bezesporu Tereza Fajksová je, má tak málo stylu. Na tomto volnočasovém outfitu nevidím nic pozitivního, vše mi přijde jako koupené před 10 lety z druhé ruky.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy