Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Budoucí maminka vyšetřovaná na ulici pobouřila Česko: Vysvětlení má biatlonistka Vítková

Budoucí maminka vyšetřovaná na ulici pobouřila Česko: Vysvětlení má biatlonistka Vítková
Zdroj: Liberečáci - Jiří Bednář
foto dne
Fotka těhotné ženy, kterou zdravotníci vyšetřují na ulici, zaskočila část veřejnosti. Snímek se objevil ve facebookové skupině Liberečáci. Kauza má zajímavou dohru. Onou nastávající maminkou je bývalá biatlonistka Veronika Vítková. Sportovkyně uvedla, že vyšetření mimo nemocnici si sama přála.

Snímek těhotné ženy se na Facebooku objevil v pátek. Část lidí začala libereckou porodnici ihned kritizovat, že je to hodně přes čáru. Venku bylo chladné počasí a pršelo. "Tohle už je moc! Styďte se," napsal na adresu zdravotníků autor fotky. Jenže kauza má překvapivou dohru. Zdravotníci se zachovali přesně tak, jak si budoucí maminka přála.

Já to ale chtěla, překvapila sportovkyně

"Tohle bude zřejmě od včerejšího dopoledne nejznámější těhubříško Facebooku, nicméně popularitu si rozhodně nepřálo. Bylo to na moji žádost. Ráno jsem se necítila dobře, tak jsme se s mým lékařem domluvili a on mi dohodl "vyšetření" na gynekologii v Krajské nemocnici Liberec. Šlo o výtěr z krku na onemocnění covid 19 a ozvy plodu. Jelikož jsme nevěděli, zda jsem či nejsem nakažená a v čekárně ambulance bylo plno jiných pacientek. Dohodli jsme se, NA MOJI ŽÁDOST (pro dobro mé i ostatních), že "vyšetření" proběhne nestandardně mimo vnitřní prostory," vysvětlila bývalá biatlonistka Veronika Vítková, která se k bříšku hrdě hlásí.

Veronika Vítková také požádala veřejnost, aby lidi nekomentovali všechno, co vidí, když neznají souvislosti a nemají všechny informace.

"Bohužel senzacechtiví spoluobčané neváhali a celou akci (cca 5minutovou) vyfotili. Aniž by znali veškeré okolnosti. Fotografie ihned začala kolovat po internetu s ošklivými komentáři, házením špíny na libereckou nemocnici a personál gynekologického oddělení. Oni jenom vyhověli mému přání," dodala Vítková.

VŠE O KORONAVIRU A BOJI S NEMOCÍ COVID-19 NAJDETE ZDE.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy