Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Budoucí maminka Vendula Pizingerová vytasila těhotenské bříško: Obtěžují ji úchylové

Budoucí maminka Vendula Pizingerová vytasila těhotenské bříško: Obtěžují ji úchylové
Zdroj: Instagram Venduly Pizingerové
+ Dalších 9 fotografií
těhotenství
Tropické teploty jsou jako dělané na den strávený jen v plavkách. Horko dolehlo i na Vendulu Pizingerovou (48) a ta se i přes pokročilé stadium těhotenství odhodlala jít s kůží na trh. To se jí však vymstilo a na Instagramu se dočkala sprostých komentářů. Ředitelka nadačního fondu Kapka naděje má však hroší kůži a jen tak ji nic nerozhodí.

Budoucí maminka Vendula Pizingerová se svého potomka už nemůže dočkat. Poslední měsíce těhotenství si tak užívá naplno. Ani rostoucí bříško jí proto nezabránilo obléct se do plavek a odpočinout si během letních dnů. „Na plovárně. Tento způsob léta je letos celkově trošku zvláštní,“ napsala k fotografii, kterou zveřejnila na sociálních sítích.

Vdova po Karlu Svobodovi si však vedle milých a povzbudivých komentářů přečetla nemístné komentáře se sexuálním podtextem. Vše však bylo napsané z falešných instagramových účtů. "Pokud nechcete masturbovat, nedívejte se na mé video," stálo v jednom z komentářů. Další se nesly v podobném duchu. Vendula se ale s účty nepáře a ihned komentáře maže.

Zvláštní příspěvky pod fotografií však nepocházejí jen z nepravých profilů. Těhotenské bříško ohodnotila i paní, která Instagram zjevně používá už nějaký ten pátek. "Sice to na první pohled vypadá jako vaše prdelínka, tedy pořádná prdel, ale Josefka, ta je tedy veliká," napsala žena do komentářů.

V takové situaci dokázala Vendula na sociálních sítích dokonce zavtipkovat. "Já je vždycky zablokuju, úchyláky, a oni se nám množí," smála se sympatická těhulka. Vendula i přes nepříjemné komentáře jen září štěstím a snaží se být za každou cenu pozitivní.

Související články

Další články