Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Budoucí maminka Vendula Pizingerová se pilně připravuje: Miminka už se nemůže dočkat

Budoucí maminka Vendula Pizingerová se pilně připravuje: Miminka už se nemůže dočkat
Zdroj: Vendula Pizingerová archiv / profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Těhotenství
Bývalá manželka zesnulého hudebního skladatele Vendula Pizingerová (48) je těhotná a na miminko se moc těší. Děti má velice ráda, důkazem je i to, že je prezidentkou nadačního fondu Kapka naděje, kde pomáhá dětem s různými poruchami. A jak je na tom s přípravami na miminko?

Smůla se jí lepila na paty

Vendula Pizingerová (48) neměla vždy lehké období. Její první dcera Klára, která se narodila v roce 1996, onemocněla v pouhých 2 letech leukémií a ve svých 4 letech zemřela. Manželku Karla Svobody to hodně vzalo. Právě smrt její dcery v ní probudila touhu pomáhat těm, co to doopravdy potřebují. Tak založila nadaci Kapka naděje. Vypadalo to, že se blýská na lepší časy, neboť se Vendule a Karlovi v roce 2005 narodil syn Jakub, nicméně žádná radost netrvá věčně a dva roky po narození syna náš hudební skladatel spáchal sebevraždu.

Přípravy na miminko

Zatím to vypadá, že se Vendule Pizingerové blýská na lepší zítřky. Na dítě, které čeká, se neskutečně těší a už se průběžně připravuje. Důkazem je i Vendulin příspěvek na jejím instagramovém profilu, kde si vybírá kočárek pro své miminko. "Tak ať se práší za kočárkem. To je tak hezký vybírat teď věci pro miminka. A co je nových vychytávek! Jsem se nechala poučit od lidí, co tomu rozumí," vychloubala se pod fotografií s kočárkem.

Držíme tedy palce, ať vše dobře dopadne.

Související články

Další články