Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Budoucí maminka Markéta Konvičková si užívá léto: Ukázala rostoucí bříško a vyznala lásku příteli

Budoucí maminka Markéta Konvičková si užívá léto: Ukázala rostoucí bříško a vyznala lásku příteli
Zdroj: Instagram Markéty Konvičkové
+ Dalších 6 fotografií
maminka
Zpěvačka Markéta Konvičková bude co nevidět maminkou. Rozhodla se tak vychutnat si poslední dovolenou bez dítěte a vyrazila s přítelem do Chorvatska. Na sociálních sítích se pochlubila těhotenským bříškem a budoucímu tatínkovi vyznala lásku.

Nastávající maminka Markéta Konvičková (26) si ještě před příchodem miminka rozhodla užít pláž a výhled na moře. Se svým přítelem Reném si tak udělali výlet do Chorvatska. Kromě krásného plážového outfitu ukázala sympatická blondýnka na sociálních sítích i rostoucí bříško.

K fotografii připojila dojemný vzkaz, ve kterém příteli děkuje za příjemně prožité chvíle. "Nejkrásnější dovolená. Moc jsem si užila ten klid, moře, jídlo, procházky, plavání a to, že jsme si užili poslední dovolenou sami, než se ten náš pupík narodí," napsala dojatá těhulka.

"Děkuji lásko, že jsi mě tady vzal, staral se o mě jako o princeznu, splnil mi, cos mi na očích viděl, a předal mě rodině, abych tady mohla ještě zůstat, když ty už musíš pracovat, a že jsi ustál ten můj nátlak, že okamžitě potřebuju k moři," dodala Konvičková k fotografii s bříškem.

Nezapomněla ani informovat, že je její přítel opravdu frajer. "Nepíšu to jen proto, že mám teď duši zalitou sluncem a miluju tě víc než obvykle. Konec hormonálního hlášení. Je na čase vrátit se domů," dokončila Konvičková svůj vzkaz.

Související články

Další články