Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Budoucí maminka Jitka Boho v nejkratších šatech, jaké svět kdy viděl. Je to ještě vkusné?

Budoucí maminka Jitka Boho v nejkratších šatech, jaké svět kdy viděl. Je to ještě vkusné?
Zdroj: profimedia.cz
Už to má za pár, ale i přesto se modelka Jitka Boho (23) nestydí vzít na sebe ty nejkratší minišaty, který svět spatřil. Samozřejmě je hezké, když se i budoucí maminky chtějí líbit. Ale nebyl Jitčin outfit na devátý měsíc těhotenství trošku přes čáru?

Bývalá Česká Miss Jitka Boho (rozená Válková), může každým dnem porodit. Možná proto i do společnosti zvolila šaty, jaké zvolila. Aby ji v nemocnici nemuseli zbytečně svlékat, kdyby na to přišlo. Přeci jen na sobě měla spíš takovou delší košili, z pod které skoro vykukovaly kalhotky.

Je skvělé, že se modelka chce stále líbit, že to není urousaná oteklá mamina, která si nedá řasenku. Ale není tohle už moc? Neměla by se takhle spíš ukazovat doma jen svému manželovi? Rozhodně se nemá za co stydět, nohy má krásné, skoro nepřibrala, jen břicho už je pěkně zavalité, ale i tak by se možná mohla víc zahalit.

Ne každý člověk potřebuje vidět polosvlečenou budoucí maminu, i přítomní hosté byli trošku překvapení, ale na Jitce bylo vidět, že si pozornost absolutně užívá, a co na tom, že mi ta košile sahá sotva pod zadek.

Proti gustu žádný dišputát, ale co je moc je příliš a snad si Jitka příště radši pod to vezme alespoň kraťásky, hned by jí to seklo mnohem víc.

Související články

Další články