Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Budoucí mamince Monice Bagárové bříško sekne: Bez obalu promluvila o porodu a těhotenství

+ Dalších 30 fotografií
Monika Bagárová (25) a její přítel Makhmud Muradov (29) prožívají jedno z nejkrásnějších období v životě. Monika se během Vánoc pochlubila svým fanouškům, že je v požehnaném stavu a zanedlouho přivede na svět svého prvního potomka. Pro eXtra.cz se rozpovídala o porodu, roli porotce v SuperStar a těhotenství.

Z finalistky SuperStar porotkyní

Zpěvačka Monika Bagárová se proslavila v pěvecké soutěži SuperStar a nyní se po deseti letech vrací, ale v roli porotkyně. „Musím říct, že je to hrozně krásný pocit a vážím si toho, že mohu být součástí této verze. Je to zároveň určitý respekt, tréma a cítím zodpovědnost,“ prozradila Monika Bagárová eXtra.cz.

Monika patří mezi ty finalisty SuperStar, kteří se proslavili i po skončení soutěže a lidé na ně nezapomněli. Půvabná Monika se věnuje hudbě, co jen to jde, ale nyní bude muset na nějaký čas zvolnit. Během Vánoc totiž oznámila na sociálních sítích, že se svým partnerem Makhmudem Muradovem čekají potomka.

Těhotenství, porod a mateřství

Zpěvačka sama přiznala, že když chce, tak bříško už jde vidět, ale pokud ne, tak to dokáže ještě hravě zamaskovat. Fanoušci se shodují na tom, že Monika těhotenstvím zkrásněla a mají pravdu. Je moc dobře, že i přesto, že je těhotná, tak se nebojí obléct sexy obleček.

Na posledním večírku to Monice velmi slušelo, a navíc předvedla v černém saku plný dekolt, ze kterého nemohli přítomní pánové a někdy i dámy spustit oči. Monika přiznala, že těhotenství jí nijak zvlášť život nezměnilo.

„Můj život se nějak extrémně nezměnil. Nemusela jsem omezit například ani alkohol, protože jsem nikdy nepila. Změnilo se ale asi to, že mě nyní všichni hrozně rozmazlují,“ řekla s úsměvem zpěvačka.

Co se týče pohlaví miminka, tak si oba dva přejí, aby děťátko bylo hlavně zdravé a pohlaví je až na druhém místě. Monika Bagárová však přiznala, že z porodu samozřejmě obavy má.

„Bojím se, ale zvládly to všechny ženy na světě a já si myslím, že to také zvládnu,“ dodala.

Související články

Další články