Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Syna Bolka Polívky Vladimíra přepadli a brutálně zbili. Hvězda Slunečné skončila v nemocnici

Zdroj: Česká televize (Martin Froyda)
+ Další 3 fotografie
ZLOČIN
Herec a budoucí hvězda seriálu Slunečná Vladimír Polívka (30), syn Bolka Polívky (70) a Chantal Poullain (63), se stal obětí kriminálního činu! V brzkých ranních hodinách byl přepaden, okraden a zbit tak, že ztratil vědomí. Informace, které přišly anonymně do redakce eXtra.cz, nám potvrdila jeho matka.

Přepadení

"Ano, je to pravda. Když jsem se to dozvěděla, dostala jsem z toho panický záchvat. Přepadli ho, když se ráno na Praze 1 vracel z restaurace, kde pracuje jeho přítelkyně. Pět minut od bytu ho najednou napadli. Bili ho do obličeje a kopali do žeber. Ještě nevím, jestli je má zlomená nebo naražená. Bohužel při útoku ztratil vědomí. Proto ani přesně neví, kolik bylo útočníků," řekla eXtra.cz šokovaná Chantal Poullain

"Nevím, kde se to v lidech bere. Takhle surově někoho zbít jen kvůli hloupému telefonu a kartě, ze které stejně peníze nedostanou? Hotovosti u sebe moc neměl," vysvětluje maminka přepadeného herce.

Nemocnice

Zbitý mladík se dopotácel zpátky do podniku, kde dělá jeho slečna a nakonec skončil v nemocnici. "Tam mu provedli různá ošetření, má otřes mozku. Lékař chtěl, aby tam den nebo dva kvůli svému stavu zůstal na pozorování, hrozí totiž, že bude mít například otok mozku. Ale Vladimír raději podepsal reverz a doma se o něj teď stará jeho partnerka. Tím mě trošku rozzlobil, měl poslechnout lékaře, ale je to zkrátka mladý kluk," dodala Poulain.

Kvůli přepadení Polívky bylo ve středu zrušeno představení Dejvického divadla Zimní pohádka, velký problém mají i v televizi Prima. "Vladimír měl od čtvrtka natáčet seriál Slunečná Vše bylo připraveno, nyní se musí překopat úplně celý natáčecí plán. Je to hodně velký problém," dozvěděli jsme se od štábu.

Případ budeme dál sledovat.

Související články

Další články