Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Budou se natáčet další Čarodějky: Piper už vzkázala, co si o tom myslí!

Kdo nahradí původní herečky?
Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
Režiséři v poslední době zjistili, že nejvíc vydělávají staré dobré seriály, a pouštějí se do dalších dílů osvědčených klasik. Po Plném domě nebo Gilmorových děvčatech se bude natáčet další pecka. Čekají nás nové díly Čarodějek.

Prue, Piper, Paige a Phoebe. To byla původní čtyřka Čarodějek. Jenomže Shannen Doherty bojuje s rakovinou, a navíc ji po prvních sériích vykopli. Alyssa Milano si zahrála ztřeštěnou Phoebe, ale dnes je to máma od rodiny a má hodně vlastních projektů. Rose McGowan ztvárnila nejmladší znovunalezenou sestru Paige a je možné, že právě ona se jako jediná objeví v nové sérii.

Tvůrci proto uvažují o kompletně nové trojici čarodějek. Děj se navíc vrátí do roku 1976, kde budou čarodějky v Nové Anglii bojovat proti temným silám. O natáčení informoval server E! a informaci potvrdila producentka Jennie Snyder Urman.

K natáčení seriálu se na Twitteru už vyjádřila Holly Marie Combs, která si zahrála prostřední Piper. „Přejeme jim všechno nejlepší,“ napsala k seriálu a novým čarodějkám.

A pozadu nezůstala ani Alyssa Milano jako Phoebe. „Fanoušci Čarodějek, jste nejlepší! Nikdo není tak úžasný jako vy!“ Což asi mělo znamenat, aby si fandové starých Čarodějek našli cestu i k novému seriálu.

A jak jsou na tom herci z vašich dalších oblíbených seriálů? Klikněte ZDE.

Související články

Další články