Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Budete závidět. Čech přišel na internetu k 7 milionům korun. Přitom jste to mohli být vy!

Nejvyšší jackpot v historii českého a slovenského online casina Unibet padl. Šťastný hráč ze západních Čech vyhrál více než 7 milionů korun na výherním online automatu „Icy Wonders“! Tento videoautomat totiž kromě klasických výher nabízí i výhru obřího jackpotu. Ten panu J. D. padl a na účet mu tak putovalo krásných 7.026.355 Kč. Za vyhrané peníze si šťastný výherce hodlá koupit vysněné auto, užít si luxusní dovolenou v Egyptě a zbytek výhry investovat tak, aby už nemusel do konce života pracovat.

Pan J. D. se může pokládat za opravdového šťastlivce, protože jackpot mu padl na výherním automatu Icy Wonders již ve 24. zatočení, které ho stálo pouze 6 Kč! Pár hodin po oné výhře Unibetu navíc z žertu sdělil: „Kdybych poslouchal manželku, tak bych se milionářem nikdy nestal. Pokud je totiž moje drahá polovička doma, tak mám zakázáno hrát. Podařilo se mi ale využít chvíle, kdy sledovala televizi, udělal jsem malý vklad na můj hráčský účet v Unibetu, roztočil jsem výherní automat Icy Wonders a zbytek už znáte sami.“

I přesto, že online ruleta je jednou z nejoblíbenějších her Unibetu, pan J. D. se spíše věnuje výherním automatům, které hraje na počítači z pohodlí svého domova. Zaměřuje se na automaty, kde za pár korun vkladu může kromě klasické výhry vyhrát i velký jackpot. Pan J. D. tak vyhrál přes 7 milionů korun za jedno zatočení na automatu Icy Wonders v hodnotě pouhých 6 Kč!

Výhercem velkého jackpotu se můžete stát snadno i Vy! Stačí dva kroky:

  1. Založte si zde zdarma hráčský účet v internetovém casinu Unibet.
  2. Vložte si na účet alespoň 300 Kč.

Co za to získáte?

  1. Unibet Vám zdvojnásobí vklad. Budete tak mít 600 Kč za 300 Kč.
  2. V sobotu 22. února si budete moci zatočit 10× zdarma na automatu Icy Wonders. Vše, co zdarma vyhrajete, si samozřejmě můžete nechat.

Staňte se milionářem právě Vy!

Související články

Další články