Asi byste nevěřili, co vyrostlo z malého, do historie zabraného chytrolína, který se před deseti lety zapsal jako dětská hvězdička pořadu Nehasit! Hořím!. Česká televize tehdy narazila na pražského klučinu Honzíka, který toho věděl hodně o historii, uměl si dávat kontexty z minulosti do souvislostí a byl představen jako nadprůměrně inteligentní dítě.

Dnes je z Jana Zelenky poměrně známá „internetová celebrita“, která si založila kariéru na tom, že dramaticky zveličuje to, že je na kluky, a afektovaně paroduje mnohé znaky, co tento jev provázejí. Extrovertní homoterorista je dítětem ze zkumavky, je potomkem rumunské maminky Liliany, která se mu odmala naplno věnovala a natáčela na kameru každý jeho krok. „Honza je dítě, které vyžaduje zájem a za každou cenu chce na sebe strhnout pozornost,“ říkala tehdy o svém synovi pro diváky ČT.

Nyní už Zelenka natáčí své gay kroky na kameru sám a jak jde vidět, nebrání se přitom ani explicitním sexuálním pózičkám. Přimíchá někdy do svých homosexuálních proklamací i svou nezměrnou lásku k historii?