„Fanouškům se tentokrát představujeme v trochu jiném světle a po třech melancholických klipech přicházíme s vtipným, bláznivým videoklipem,“ odtajňuje kytarista Lukáš.

Zpěvák Petr doplňuje: „Natáčení klipu bylo dost náročné, odnesl jsem si z něj několik modřin a naražených kostí, ale neskutečně jsem si to užil a výsledek za to rozhodně stojí.“

Tentokrát si ze sebe kluci opravdu dělají legraci. Dokonce požádali svoje kamarády, aby jim v klipu dělali „křoví“, takže natáčení se neslo v hodně přátelském duchu. I když podle klipu to moc nevypadá. Dojde na rvačku u záchodků a zpěvák Petr dokonce skončí s pár monokly! Proč? Protože se snaží místním přebrat místní krásku. Tou nemohl být nikdo jiný než finalistka soutěže Miss.

„S klukama jsme si užili spoustu legrace. Ovšem nejvíc mě rozesmála scéna, kdy si pro mne Petr ‚dotančil‘ svým originálním pojetím moravského tance. Smála jsem se tolik, že jsme museli scénu natáčet vícekrát,“ popisuje krásná zrzka Kateřina Krobová, která se dostala do finále loňské České Miss.

A podívejte se sami, jak to kluci a vysoká kráska roztočili!