Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Budete se strašně smát: Takhle se zpěvák z kapely Slza pokoušel sbalit finalistku Miss!

+ Další fotografie
Po megahitech Lhůta záruční, Celibát a Katarze přichází oblíbené duo s očekávaným čtvrtým singlem a videoklipem. Petr Lexa a Lukáš Bundil název skladby tajili až do posledního okamžiku. Fanoušci se ale dočkali. Jejich nová pecka se jmenuje Fáze pád a jejich klip je doslova luxusní!

„Fanouškům se tentokrát představujeme v trochu jiném světle a po třech melancholických klipech přicházíme s vtipným, bláznivým videoklipem,“ odtajňuje kytarista Lukáš.

Zpěvák Petr doplňuje: „Natáčení klipu bylo dost náročné, odnesl jsem si z něj několik modřin a naražených kostí, ale neskutečně jsem si to užil a výsledek za to rozhodně stojí.“

Tentokrát si ze sebe kluci opravdu dělají legraci. Dokonce požádali svoje kamarády, aby jim v klipu dělali „křoví“, takže natáčení se neslo v hodně přátelském duchu. I když podle klipu to moc nevypadá. Dojde na rvačku u záchodků a zpěvák Petr dokonce skončí s pár monokly! Proč? Protože se snaží místním přebrat místní krásku. Tou nemohl být nikdo jiný než finalistka soutěže Miss.

„S klukama jsme si užili spoustu legrace. Ovšem nejvíc mě rozesmála scéna, kdy si pro mne Petr ‚dotančil‘ svým originálním pojetím moravského tance. Smála jsem se tolik, že jsme museli scénu natáčet vícekrát,“ popisuje krásná zrzka Kateřina Krobová, která se dostala do finále loňské České Miss.

A podívejte se sami, jak to kluci a vysoká kráska roztočili!

Související články

Další články