Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Budete na Valentýna dávat květiny? Některé byliny podporují plodnost a sexuální chtíč

Zdroj: profimedia.cz
Valentýn je za rohem
Budete na Valentýna dávat květiny? Léčivou moc bylin a rostlin využívali naši předkové už odpradávna, pro starověké Egypťany, Kelty či Římany byly bylinky běžnou součástí života. Sloužily nejenom k léčení a podpoře zdraví, ale stávaly se také důležitou rekvizitou různých magických rituálů.

Ilegální bylinkářství

Příchod křesťanů odsunul bylinkářství za pomyslnou hranici legality a dal mu příchuť zakázaných aktivit, něčeho, co je zcela běžně spojováno s čarodějnickými a kacířskými praktikami. Bylinkářky byly označovány nálepkami společensky nepřijatelných jedinců, často žily na pokraji společnosti a své služby poskytovaly tajně.

Plodnost a erekce v dnešní době

V dnešní době prochází bylinkářství renesancí, stále častěji mu dáváme přednost před klasickou medicínou. Nebo se k němu uchylujeme, když běžné metody léčení totálně selžou. V současnosti jsou nadmíru důležitá a diskutovaná témata plodnosti, mužské erekce či sexuální touhy. Žijeme ve světě, který přirozenému sexuálnímu životu a plození dětí příliš nepřeje, jsme obklopeni množstvím škodlivých vlivů, které nám naše snahy při výrobě našich následovníků znepříjemňují či dokonce znemožňují.

Na vrcholu!

Bylinky nám pomáhají dosáhnout vytouženého cíle i v této oblasti, ať už se jedná o zvýšení sexuální touhy, podporu mužské erekce, nebo posílení plodnosti u mužů i u žen. Výbornými a lehce dostupnými afrodiziaky pro obě pohlaví jsou černý a kajenský pepř (známější jako chilli papričky). Protože oba druhy pepře obsahují látky způsobující prokrvení sliznic, podporují u mužů snadné dosažení erekce. Problémy s erekcí můžete vyřešit čajem z ostružin či kotvičníku zemského, z rostlin a potravin bramborami, celerem a kukuřicí.

Pro posílení ženské plodnosti jsou vhodné odvary z listů maliníku, lékořice, třezalky či drmku obecného, z rostlin či potravin se doporučuje víno a červená řepa, pro posílení mužské plodnosti jsou vhodné rostliny, jako je sibiřský ženšen, bazalka nebo plody kopřivy, z rostlin a potravin pak ředkvičky, zelí či tykvový olej. V lékárnách či specializovaných obchodech si také můžete zakoupit čajové směsi, které obsahují několik účinných bylin namíchaných ve správném poměru.

Euforie

Pocity rozkoše a euforie umí vyvolat levandule a růže. Vůně růže je považovaná také za účinné afrodiziakum. Tak se nechte inspirovat. Valentýn je pro to ideální příležitostí.

A tady zjistěte, co vám věští tarotové karty! Bude pro vás rok 2019 pozitivní, nebo plný překážek?

Související články

Další články