Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Budeš vždy jen fanynka, co podrží! DRSNÉ SMS, které obdržela milenka Gulašiho!

Zdroj: Facebook.com, Instagram
+ Dalších 21 fotografií
sms a nevěra
Dění v Brně nabírá na obrátkách. Redakci eXtra.cz se exkluzivně podařilo zjistit, za kým chodil Michal Gulaši (32), když mu to doma neklapalo s Vlaďkou Erbovou (37). Blondýna Martina se rozhodla, že redaktorům eXtra.cz dá rozhovor o svém vztahu s hokejistou, a zmínila se také o tom, že jí Erbová vyhrožuje. Jaké SMS Gulašiho bokovka dostávala po provalení vztahu?

V Brně to vře. A nejde jen o hokej. Brněnská Kometa hraje semifinále extraligové soutěže s libereckými Tygry a je to boj o každý centimetr ledu. Kometa by se ráda podívala do finále soutěže a obhájila loňský titul.

Hokejista Michal Gulaši ale zažívá i další boj. Expres.cz uveřejnil informace, že byl Erbové nevěrný. Proč ale? Údajně se mu nelíbilo, co Erbová po nocích dělá, a tak si za ni našel na čas náhradu, které se svěřoval se svými problémy.

Blondaťou Martinu se nám podařilo vyzpovídat. Redakci eXtra.cz Martina poskytla velký rozhovor o tom, proč s Gulašim byla. Martina říká, že musela jít s pravdou ven, protože se chce bránit, že není žádná běhna. Gulašiho prý má ráda jako člověka, ale je to moc hodňoučký podpantoflák.

„Není to chlap. Ztratil kouzlo, jak z toho vycouval. Michalovi tak mohu vzkázat, aby se držel a probral. Ten jeho vztah není dobrej a myslím, že mu vztah s paní Erbovou dost škodí. Brzdí ho to v hokeji a škodí mu to i jako chlapovi. On je hrozně moc hodnej chlap, stará se úplně skvěle o děti. Všichni ho mají rádi. Je mi ho trochu líto, jak to má,“ uvedla pro eXtra.cz Martina a dodala, co si myslí o Erbové. „Dělá zle, intriky, manipulace a lidi už toho mají dost. Akorát pak každý sklopí hlavu, aby s ní neměli nic společného. Ve všech udržuje strach, nikdo proti ní nepůjde a ona může cokoliv. Já určitě nejsem žádná poblázněná fanynka ani běhna z baru. Já se doteď k ničemu nevyjadřovala, ale Vlaďka Erbová už dva nebo tři měsíce proti mně podniká kroky. Špiní mě, lže, intrikuje, manipuluje lidi proti mě nebo se o to snaží. Takže se bráním a říkám dost,“ sdělila Martina, která už nechce mlčet.

Martina od Erbové obdržela několik zpráv. Podle našich informací si v nich naštvaná Vlaďka nebere servítky. Dává jasně najevo, že Gulašiho si hlídá jako oko v hlavě. Martina říká, že schytala několik opravdu drsných nadávek.

Teď jen uvidíš, že si nehraješ s tou správnou, tady jsi narazila.

Je mi tě líto, chudinko, budeš vždy jen fanynka, co podrží.

Jsi prolhaná špína. Jen by si měla vědět, že bojuje o nás.

Tak nějak podle Martiny zprávy znějí. Gulašiho bokovka si myslí, že v konverzaci došlo k vyhrožování.

Martina nyní říká, že vztah rozhodně rozbíjet nechtěla. Gulaši přišel sám a chtěl si povídat, říká Martina. Postupně vztah přerostl, ale Erbová vše odhalila. První na nevěru upozornil web Expres.cz. „Žije tím celé Brno. Ví to celá kabina, dokonce i tribuna. Je to takové veřejné tajemství. Všichni to vědí, i Vlaďka, ta ale dělá, že o jeho záletech nemá tušení,“ popsal zdroj, který má o situaci přehled. Martina si myslí, že články o nevěře si asi objednala sama Erbová. „Chtěla, aby nás novináři nachytali s Michalem a šly ven články. Říkala, že mě zničí,“ uvedla Gulašiho bokovka.

Situace je v současné době dost citlivá. Nejen lidsky, ale také sportovně. Brněnští hokejisté chtějí v klidu dohrát sezonu, pořád jde o titul. Do té doby by se Gulaši neměl vyjadřovat. Basu s ním drží i další kamarádi z kabiny. Zatím nikdo nechce hon za titulem rozmělňovat vyjádřením pro média. Čeká se, až skončí sezona. Do té doby zřejmě Gulaši prohlášení do novin nepošle.

**VÍTE NĚCO BLIŽŠÍHO O NEVĚŘE V BRNĚ? OZVĚTE SE NA REDAKCE@EXTRA.CZ. **

Související články

Další články