Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

BUDEME SPÁT O HODINU MÉNĚ: Vrací se letní čas! Zaručený trik, jak si ztracené chvíle v posteli vynahradit!

Letní čas je zpátky.
Zdroj: Profimedia.cz, eXtra.cz
V noci ze soboty na neděli opět dojde ke změně času, vrací se letní čas. Znamená to, že si budeme muset posunout hodinové ručičky o hodinu dopředu. Kratší spánek nám vynahradí delší dny a více denního světla. Jak ale v neděli zařídit, aby nám ztracená hodina nechyběla? Stačí jedna věc!

Střídání času je fenomén, který nenechává nikoho v Evropě chladným. Už několik let po sobě řada lidí volá, aby byl letní čas zrušen. I přes četné sliby politiků se tak stále nestalo, a tak si budeme muset v noci ze soboty na neděli opět posunout hodinové ručičky o hodinu dopředu. Vrací se totiž letní čas!

Kratší spánek nám však vynahradí delší dny a více denního světla. Konečně přichází jaro a budeme moct více času trávit venku.

Ačkoliv změnou času ztrácíme pouhou jednu hodinu spánku, mnozí lidé to snáší velice špatně. Někteří si zvyknou okamžitě, jiným ale změna způsobuje nemalé nepohodlí.

Spánkoví experti proto radí, že nejlepším lékem je začínat alespoň týden po změně času každé ráno šálkem kávy. Ta pomůže nastartovat organismus, dodá energii a v neděli ráno ji oceníte více než obvykle.

Související články

Další články