Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Bude zase Hanychová: Reakce šokované Agáty na Prachařovu kudlu do zad! Nepochopíte, co nám právě řekla!

U Prachařů doma bylo dnes veselo. Manželská hádka vyvrcholila
telefonátem, který symbolicky zahájil rozvod, který budou oba aktéři
popírat a souběžně se rozvádět. Aguš to dokázala, zase se
o ní píše..
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Tak tohle Agáta, která více než půl roku tajila krizi v manželství, od Jakuba Prachaře (31) nečekala.

Budoucí exmanžel, v předtuše neodvratného, vzal věci do svých rukou a přes celoživotní obsesi z bulváru zavolal novináři Davidu Zápalovi, kterého Agáta nenávidí, aby mu potvrdil pravdivost ranního Zápalova textu o nedávné modelčině nevěře.

Prachař, který dodnes Zápala vedl coby největšího hajzla hned po našem šéfredaktorovi, novináři vykal a klidným hlasem mu sdělil, že jej Agáta skutečně nedávno obelhala v souvislosti se svým výletem do USA.

Zainteresovaní přátelé a klíčoví bulvárníci dobře vědí, co tento krok znamená – Prachař se pro případ rozvodu chytře rozhodl pro první výpad a označení modelky coby viníka rozpadu manželství.

Šokovaná Agáta se ještě pokusila uprosit Zápala, aby hovor ignoroval, ale to je, jako by o něco prosil americký rabín libanonského hrdlořeza z videa Islámského státu.

Bezprostředně poté kontaktoval naši bývalou zástupkyni šéfredaktora redaktor eXtra Miloš Kuřátko s tím, že jsme připraveni z kolegiality vydat rozsáhlou obžalobu Prachaře, ale Agáta v čirém zoufalství vzkázala čtenářům asi nejdůvěryhodnější vyjádření v životě: „Je to kec, žádná krize není. Milujeme se a chceme novýho psa! Vlastně už ho od včerejška máme.“

Když jsme se ujistili, že hovoříme s opravdovou Agátou, o které manžel před chvíli prohlásil do masmédií, že ho podvedla s hokejkou Jiřím Tlustým, Agáta pokračovala v krasojízdě: „Já to budu dělat takhle, miluju Jakuba a chci vše v klidu.“ Co myslí tím „vše“, když se nic neděje, už jsme se nedozvěděli, ale je evidentní, že u Aguš doma je vše zalito růžovým sluncem.

Tak co? Bude Agáta s prvním jarním dnem už zase Hanychová, nebo bude s Prachařem příštích patnáct let pečovat o čokla, který se stane rovnovážným ukotvením jejich vzorového manželství?

Připravujeme pro vás:

  • aktuální vyjádření levicového radikála a pražského radního Matěje Stropnického
  • stanovisko otčíma Agáty, potažmo celého ministerstva obrany k věci
  • vysvětlení, jak je možné, že Agáta byla zjevně v USA u Jiřího Tlustého, o kterém dnes prohlásila, že jej nezná
  • zamyšlení nad tím, že tohle si Agáta nezasloužila

Související články

Další články