Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Bude zase chodit? Jan Musil si ROZDRTIL PÁTEŘ! Víme, jaké jsou prognózy lékařů

Zdroj:
+ Dalších 17 fotografií
Těžké zranění
Moderátor TV Barrandov Jan Musil (51) se před vánočními svátky velmi ošklivě poranil. Po pádu z žebříku má rozdrcenou páteř. Jaké jsou prognózy odborníků? Bude Musil zase chodit?

Oblíbený moderátor Honza Musil má za sebou děsivé Vánoce. Po nešťastném pádu z žebříku má rozdrcené obratle. „Stalo se to v garáži, kam šel Honza pro květináč, protože dostal vánoční růži. Musel vylézt do patra a ve chvíli, kdy byl na žebříku, mu to podjelo a spadl. Zlomil si páteř, devět žeber a propíchl plíci,“ uvedl moderátorům manžel Jakub s tím, že Honza už má za sebou operaci rozdrcených obratlů, ale zatím zůstává na lůžku.

Oba pánové ví, že je nyní čekají dny plné bolesti. „Bude to běh na dlouhou trať, čeká ho náročná rehabilitace,“ uvedl Jakub.

Podle lékařů ale vyhlídky nejsou tak děsivé, jak se na první pohled může zdát. Musil by se měl při pozitivním vývoji brzy postavit na nohy. Je hodně důležité, že po zranění neztratil cit v dolních končetinách. „Pokud pacient po úraze pohybuje končetinami, je to vždy dobrá zpráva. Znamená to, že nebyla poškozena mícha. Pokud dojde k fraktuře obratlů bez poškození míchy, je to směrem k budoucí rehabilitaci vždy pozitivní,“ uvedl oslovený lékař.

Jisté ale je, že Musila čekají hodně těžké dny. „Přejeme si, aby normálně chodil, což ale u poranění páteře nikdy nikdo neví,“ dodal Musilův manžel Jakub, který pevně věří v dobrý konec.

Co všechno víme o drsném pádu moderátora Honzy Musila

Související články

Další články