Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Bude z ní jednou první dáma? Michal Horáček vzal do Karlových Varů mladou manželku Michaelu

Michal Horáček vzal do Karlových Varů manželku Michaelu.
+ Dalších 5 fotografií
Karlovarský festival, to není jen přehlídka filmů, ale také přehlídka krásných slečen a bohatých pánů. V Karlových Varech tak nemůže chybět ani kandidát na prezidenta Michal Horáček.

Prezidentský kandidát Michal Horáček a jeho manželka Michaela Hořejší přijali pozvání do Karlových Varů zejména kvůli honosné UniCredit party na Mlýnské kolonádě.

Bylo vidět, že Horáček je na svou mladou manželku velmi pyšný a pozorným okem si ji hlídá. Paní Michaela by se možná bývala byla bavila i velmi divoce, ale půl roku před volbou prezidenta to není dobrý nápad. Je třeba se vyvarovat skandálům.

Horáček by rád patřil k favoritům prezidentské volby, ale jeho cesta na Hrad bude velmi složitá. Podle bookmakerů zatím vede Jiří Drahoš nad Milošem Zemanem. Třetí vzadu, kterým je s odstupem právě Horáček, by ale možná mohl překvapit. Jeho krásná manželka by si to jistě přála.

DALŠÍ ZPRÁVY Z KARLOVÝCH VARŮ NAJDETE ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články