Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bude z něj nový Harapes? Zničeného Pomeje má zachránit tanec!

Jiří Pomeje bojuje s osudem.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 24 fotografií
Když Jiří Pomeje (53) prodělal léčbu rakoviny, kvůli níž se už nikdy nebude moci věnovat dabingu jako dřív, zhroutil se mu svět. Místo toho, aby děkoval někomu tam nahoře za to, že přežil, upadl do beznaděje, kterou „léčí“ alkoholem. „Málem jsem chcípnul,“ přiznal nám nedávno o svých problémech s pitím. Vynálezce Vladimír Vích má pro něj ale řešení: hospitalizaci a pak tanečky!

Jiří zatím sem tam docházel k psychiatrovi Cimickému, ale podle našich informací do potíží upadl znovu. Muž, který dvacet let pracoval v divadle Semafor jako hudební režisér a zvukař, pro něj ale našel řešení.

„Mám pro něho lepšího psychiatra, který mě léčí 30 let a cítím se v daleko lepší formě a vyrovnanější, než jsem byl kdykoliv před zahájením léčby. Já sám mám během života několik vynálezů a v současnosti dokončuji další,“ pochlubil se Vladimír Vích, který sám sebe označuje i za autora chystaného celovečerního fil­mu.

„Práce a léčba neničí inteligenci a soustředěnost. I když mu doporučí jako začátek hospitalizaci, ať na ni přistoupí,“ radí muž.

„Co se týče práce, jsem přesvědčen, že by pan Pomeje mohl bez problémů učit tanec. Ať mu jeho přítel Pavel Pásek pomůže najít práci jako učitel tance. Nebo ať si založí vlastní živnost,“ radí Jiřímu, který zatím odmítl všechna řešení Páska, jenž mu například nabídl coby živobytí místo řidiče. To herec odmítl kvůli prašnosti.

„Ono není jednoduché dělat práci na nižší úrovni, než kterou člověk dosud dělal. Mám na mysli těžkou práci producenta, kterou pan Jiří Pomeje (53) vykonával. Proto točení zmrzliny, roznášení jídla a pití není to pravé,“ dodal Vích.

Těžko říci, jestli Pomeje tyto rady zachrání. Pohybuje se jako medvěd brtník, na tanečníka moc nevypadá. Ale třeba mu křivdíme a bude z něj nový Vlastimil Harapes…

Související články

Další články