Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Bude výzva přijata? Rytmus má Jasmině složit písničku jako kdysi Daře

Rytmus je do Jasminy celý žhavý.
+ Dalších 82 fotografií
Drsný rapper Rytmus (41) je do Jasminy (28) celý žhavý stejně jako byl svého času do Dary Rolins (45), se kterou strávil sedm let. Byl tak poblázněný, že jí věnoval písničku 8. Október o dni, kdy ji poznal. Fanoušci si nyní žádají, aby složil zamilovaný song i své nové lásce. Přijme Rytmus jasnou výzvu?

Půvabná moderátorka Jasmina Alagič svůj vztah s Rytmusem (41) už dávno netají. Svojí zamilovanost dávají náležitě najevo a zveřejňují jednu společnou fotku za druhou. Naposled Jasmina ukázala svým fanouškům, jak se svým milým tráví čas. Je zjevné, že jí stačí příroda a její pan božský.

Jejich příznivci se nad romantickou fotkou jen rozplývají a hýří nápady. Jeden z nich ale skutečně stojí za to. „To by chtělo nějaký song o nové lásce,“ navrhuje jedna z diskutujících. Pochlapí se drsný rapper a složí láskyplný song Jasmině stejně jako kdysi Daře Rolins?

Mohlo by vás zajímat

Další články