Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Bude vám do pláče: Takhle dnes vypadá Ron Weasley z Harryho Pottera!

Rupert Grint se od natáčení hodně změnil.
Zdroj: Profimedia, Facebook
+ Další fotografie
Zafixovali jste si Ruperta Grinta alias Rona Weasleyho z Harryho Pottera jako roztomilého zrzavého kluka, kterému chlapecký výraz a šibalství v očích vydrželo do dospělosti? Tak na to rychle zapomeňte. Herci z původního vzhledu totiž zůstaly tak maximálně zrzavé vlasy.

Rupertovi je 27 a spíš než na mávání hůlkou ho užije na zapalování jedné cigarety od druhé. Asi si potrpí na nekonečné večírky, protože nemá kruhy jenom pod očima, ale i nad očima. Vypadá prostě jako panda!

Navíc si hlavu halí do kapuce a vypadá na ulici jako vagus. Určitě byste ho nepoznali. Mezi partičkou kamarádů vypadá jako průměrný Angličan, a ne jako jeden z největších dětských idolů posledních let.

Co se filmů týče, tak pořád natáčí. I když ne tak zuřivě, jako jeho herečtí kolegové Emma Watson (25) nebo Daniel Radcliffe. Zatímco oni se vrhli na další filmy, on jenom nostalgicky vzpomínal na Harryho Pottera a pustil se do pár projektů.

Tak snad se z toho Rupert Grint brzy dostane a náročné večírky vymění za pořádnou roli! Fanoušci se na něj určitě moc těší!

Související články

Další články