Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Bude v Tváři vypadat jako transka? Z Markéty Konvičkové dělají maskéři Christinu Aguileru!

Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie
V neděli uvidí diváci pátý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Všech osm soutěžících pilně pracuje na svých vystoupeních. Plné ruce práce mají i maskérky a kostymérky. O jednu z neskutečných proměn se postará zpěvačka Markéta Konvičková.

Ta si pro diváky po skvělé Elze nebo neskutečném Pitbulovi připraví další vynikající číslo Tentokrát se promění v Christinu Aguileru, jednu z nejvíce sexy zpěvaček s naprosto odzbrojujícím hlasem. „Já jsem se v kostýmu musela cítit dobře, a to hlavně proto, aby proměna byla opravdová. Nicméně párkrát jsem se na sebe podívala a řekla jsem si – oukej, nejsem tady za sebe, jsem tady za Christinu Aguileru, která to za každých okolností umí rozbalit. Takže pro mě to byla obrovská škola,“ prozradila Markéta Konvičková.

Kromě Markéty Konvičkové diváci uvidí Marthu Issovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Ondřeje Rumla, Tatianu Vilhelmovou (38) a Milana Peroutku, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely

Tvoje tvář má známý hlas už v neděli od 20:20 na Nově.

Související články

Další články