Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Bude to souboj žhavých krásek: Získá titul druhého Robinsona miloučká Terry, nebo drsná Martina? VIDEO

+ Dalších 24 fotografií
Boj o miliony vrcholí. Už dnes večer se dozvíme vítěze druhé řady reality show Robinsonův ostrov. Vítěz získá titul český Robinson a finanční výhru v hodnotě 2 500 000 Kč. Ve finálové trojici budou bojovat Martin, Martina a Terry. Někteří fanoušci ale nějak tuší, že Martin už je ze hry venku a rozhodne se mezi dvěma krásnými Robinsonkami. Která z nich to nakonec bude? A které byste to nejvíce přáli?

Bude se porota složená z vyřazených soutěžících rozhodovat podle sympatií, nebo bude naopak hlasovat podle herních výkonů? A kdo dá finálové trojici jejich taktiky a manipulace při poslední kmenové radě pořádně sežrat? Čas vyřizování účtů a nevyřešených křivd je tady.

Všech osmnáct soutěžících si sáhlo na dno svých fyzických i psychických sil, ale do finále postoupili jen ti nejodolnější. Nekonfliktní Martin hraje bez kličkování, udrží si ale image sympaťáka, i když půjde o všechno? Martina sází na city, ale spoluhráči jí mají plné zuby! Překoná své slabé stránky? Dočká se ambiciózní Terry triumfu? Dokáže, že není jen vnadná snaživka?

Soutěžící předstoupí na závěrečné kmenové radě před porotu, která jim bude klást různorodé otázky. Členové poroty mají pro každého finalistu jednu otázku na tělo. Následně finalisté svůj boj završí závěrečnou řečí, ve které by měli porotu přesvědčit, proč se mají stát vítězem.

„Chci vyhrát. Není to úplně kvůli mně, ale kvůli lidem, kteří si nemyslí, že dokážu být Robinsonkou,“ říká Terry. „Tuhle hru jsem hrál sám a za sebe a hrál jsem ji dobře,“ bojuje Martin. „Místo ve finále mi náleží a opravdu si ho zasloužím. Určitě jsem se celou hru nevezla,“ obhajuje se Martina.

Fanoušci si ale myslí, že Martin je dávno ze hry a velké finále se bude týkat hlavně Robinsonek Martiny a Terry. Podle lidí totiž vyhraje právě jedna z krásek. Koneckonců by se podařilo přesně to, co si všechny holky přály na začátku celé reality show.

„V druhé sérii Robinsonova ostrova zkrátka musí vyhrát holka,“ říkaly si na začátku mezi sebou. A možná se jim to také splní. Co myslíte vy?

Související články

Další články