Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Bude to nejžhavější SuperStar v historii: Tahle exotická kočička se ujme moderování!

Letošní SuperStar bude mít nejžhavější moderátorku v historii.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Spekulace ustaly a konečně je jasno. Moderátorského žezla v letošním ročníku pěvecké soutěže SuperStar se ujme exotická kráska Jasmina Alagič (28). Majitelka dokonalé postavičky a půvabné tváře v Česku příliš známá není. Populární je zejména na Slovensku, ale to se teď bezpochyby změní.

Modlitby směrem k nebi byly vyslyšeny a Milan Peroutka se i přes svůj zájem nestane moderátorem letošní řady SuperStar. Televize Nova a Markíza vsadily na neokoukanou tvářičku slovenské kočičky Jasminy Alagič, která je velmi výrazná pro svůj bosensko-maďarský původ.

Jasmina je vedle moderátorky i ostřílenou modelkou. V roce 2009 se dokonce stala finalistkou Miss Universe za Slovensko. A teď už se nemůže dočkat, až se zhostí své nové, velice významné role.

„Jde o jeden z nejlepších a nejznámějších televizních formátů světa a já jsem ho sledovala už od dětství. Do projektu vstupuji s obrovským nadšením, energií, ale zároveň s pokorou a respektem,“ nechala se slyšet Jasmina.

Exotická kráska tak bude klenotem nové řady pěvecké soutěže a skvělým doplňkem hvězdné poroty. V té již tradičně usedne tvrďák Pavol Habera, k němuž se přidají Ben Cristovao (30), Matěj Ruppert (39) ze skupiny Monkey Business a zpěvačka Katarína Knechtová. SuperStar startuje už 24. února.

Související články

Další články