Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Bude to kluk? Těhotná Veronika Kopřivová má pro miminko roztomilé přirovnání

Naznačila Veronika pohlaví miminka?
Zdroj: Se souhlasem V. Kopřivové / koláž eXtra
+ Další 3 fotografie
tajemství

Modelka a podnikatelka Veronika Kopřivová (30) se stane již za měsíc novopečenou maminkou. Se svým partnerem Miroslavem Dubovickým (29) pohlaví děťátka zatím tají, jeden z Veroničiných nedávných příspěvků ale mohl naznačit, že se dočkají chlapečka.

Veronika Kopřivová a její partner Miroslav Dubovický se brzy stanou novopečenými rodiči. Veronika je v 8. měsíci těhotenství, které jí velmi sluší, a září na všechny strany. A jak jedna pověra platí: Když čeká maminka chlapečka, tak jí přidává na kráse, což by mohl být i Veroničin případ. Přesto si pohlaví děťátka nechává prozatím pro sebe.

Bude to kluk?

Jedním z příspěvků, který přidala na sociální sítě, ale vyvolala spekulace. " se tak těším, až budeš na světě," napsala Veronika k obrázku, na kterém je lvíče, které by mělo vyobrazovat právě její miminko. "Délka 43-47 cm, váha 1,9-2,6 kg," poukázala i informativně, jaké míry a váhu by teď měl mít její poklad, který nosí pod srdcem.

Před nedávnem nafotila s partnerem Miroslavem dechberoucí těhotenské snímky na památku. Veronika je v osmém měsíci těhotenství a porod tak má již prakticky za dveřmi. "Všechno je naštěstí v pořádku. Samozřejmě to začíná být náročnější, ale jsou to ty běžné těhotenské příznaky, které potkávají většinu žen," prozradila pro eXtra.cz na začátku osmého měsíce těhotenství půvabná blondýnka.Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy