Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Bude to kluk? Těhotná Veronika Kopřivová má pro miminko roztomilé přirovnání

Naznačila Veronika pohlaví miminka?
Zdroj: Se souhlasem V. Kopřivové / koláž eXtra
+ Další 3 fotografie
tajemství

Modelka a podnikatelka Veronika Kopřivová (30) se stane již za měsíc novopečenou maminkou. Se svým partnerem Miroslavem Dubovickým (29) pohlaví děťátka zatím tají, jeden z Veroničiných nedávných příspěvků ale mohl naznačit, že se dočkají chlapečka.

Veronika Kopřivová a její partner Miroslav Dubovický se brzy stanou novopečenými rodiči. Veronika je v 8. měsíci těhotenství, které jí velmi sluší, a září na všechny strany. A jak jedna pověra platí: Když čeká maminka chlapečka, tak jí přidává na kráse, což by mohl být i Veroničin případ. Přesto si pohlaví děťátka nechává prozatím pro sebe.

Bude to kluk?

Jedním z příspěvků, který přidala na sociální sítě, ale vyvolala spekulace. " se tak těším, až budeš na světě," napsala Veronika k obrázku, na kterém je lvíče, které by mělo vyobrazovat právě její miminko. "Délka 43-47 cm, váha 1,9-2,6 kg," poukázala i informativně, jaké míry a váhu by teď měl mít její poklad, který nosí pod srdcem.

Před nedávnem nafotila s partnerem Miroslavem dechberoucí těhotenské snímky na památku. Veronika je v osmém měsíci těhotenství a porod tak má již prakticky za dveřmi. "Všechno je naštěstí v pořádku. Samozřejmě to začíná být náročnější, ale jsou to ty běžné těhotenské příznaky, které potkávají většinu žen," prozradila pro eXtra.cz na začátku osmého měsíce těhotenství půvabná blondýnka.Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy