Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bude to holka, prozradila Karolína Kurková! Děvčátku dala dechberoucí latinské jméno

Zdroj: Foto: Marianela Manzanilla s povolením Karolíny Kurkové, fotografie s povolením Karolíny Kurkové
+ Další fotografie
Bude to holka!
Topmodelka Karolína Kurková (37) sdělila světu radostnou novinu. Děťátko, které se svým manželem Archiem modelka čeká, je holčička! Pro svoje třetí dítě zvolila Karolína exotické jméno - nevybírala jej ale sama!

"Těším se na příchod naší holčičky," oznámila světu topmodelka Karolína Kurková (37) z Miami, kde oslavovali odtajnění pohlaví miminka. Právě v USA uspořádali malý těhotenský večírek, tzv. baby shower. "Dnešek byl překrásný. Intimní oslava. Děkuji svým přátelům, díky kterým byla tak speciální," zářila Karolína, která pro fanoušky pózovala před objektivem. Hladila si těhotenský pupíček a ukazovala výzdobu plnou růží. Samotné dekorace už naznačovaly, že Karolína čeká holčičku.

Karolína se na oslavě ukázala v hráškových šatech, ve kterých připomínala římskou bohyni - není divu, po jedné z bohyň pojmenovala i svou holčičku. Na akci se podával růžový patrový dort s růžičkami z krému. Samozřejmě ukápla nejedna slzička, to když se předávaly dárečky.

Ještě nedávno se ale v médiích spekulovala, zda Karolína neporodí chlapce. To kvůli dárečku. Modelka kde svým třicátým sedmým narozeninám dostala dětské body v bílé a šedé barvě. Okamžitě se tak rozjely spekulace, zda do rodiny nepřibude další chlapec. Ty má Karolína už dva. Karolína neváhala ani prozradit světu jméno, které vytoužená holčička dostane. Nejmladší členka rodiny ponese jméno Luna Grace. "Její jméno je skutečně speciální, protože ji pojmenovali její bratříčci," vysvětlila Karolína. Modelka čeká své třetí dítě s manželem Archiem Drurym. Jméno holčičky pochválila i modelka Petra Němcová (41), která video okomentovala slovy: "Senzační jméno! Bráchové mají dobrý vkus. Luna Grace je jméno pro hvězdu!"

Dívčí jméno Luna pochází z latiny a v překladu znamená "měsíc." Luna byla římská bohyně. Jméno Grace se vykládá jako "milost" nebo "půvabná, milostiplná." Pochází z latinského gratia. Slavnými nositelkami tohoto jména jsou třeba monacká kněžna Grace Kelly anebo zpěvačka a modelka Grace Jones

Zprávu o těhotenství zvěřejnila česká supermodelka kreativním způsobem - zvěčila se úplně nahá. Pro odtajnění pohlaví miminka si Karolína vybrala také originální způsob. Nechala se nafotit v květovaných šatech a za zvuků hudby se s fanoušky podělila o kouzelnou zprávu.

Související články

Další články