Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Bude to chlapeček, nebo holčička? Zuzana Plačková odtajnila pohlaví miminka

Bude to holčička, nebo chlapeček?
Zdroj: Se souhlasem René Strausz
+ Dalších 5 fotografií
těhotenství

Domácnost Zuzany Strausz-Plačkové a Reného Strausze se brzy rozroste o dalšího člena. Do termínu porodu zbývají dva měsíce a manželé roztomilým videem na Instagramu ukázali, jestli to bude kluk, nebo holčička.

Známá influencerka, instagramová queen Zuzana Plačková, se za svého milého Reného Strausze provdala v roce 2015. Sedmileté manželství nedávno podtrhli společným bydlením, postavili si luxusní domeček na Slovensku.Také si pořídili nového parťáka, prase Tinki, a starají se i o pejska.

Již brzy ale poznají to opravdové štěstí jejich společného života: za necelé dva měsíce se jejich domácnost rozroste o dalšího člena. Přípravy na miminko jsou v plném proudu a už teď je jisté, že se potomek bude mít jako v bavlnce. Doma na něj čeká mimo jiné luxusní kočárek značky Dior, o čemž jsme informovali. Manželé byli při výběru značně omezeni, vyhledávali totiž kočárky v neutrálních tónech, protože ještě neznali pohlaví miminka. 

Plačková: Bude to kluk

Bude to holčička, nebo chlapeček? René sázel na chlapečka, Zuzana zase na malou princeznu. “Dali jsme si sázku mezi sebou. Když prohraju a bude to holčička, budu muset na oslavě vyměnit plínky já,” zaznělo od Reného ve videu, které influencerka přidala do stories na svůj Instagram. “Pokud to bude kluk, za rok a půl dáme další pokus,” dodala Zuzana.

Na velkolepé Baby shower party, kterou následně uspořádali, pak bylo rychle jasno. Vzduch se zabarvil do modra a všichni tak pochopili, že vyhrál René a Zuzana čeká chlapečka.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy