Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Bude takhle za pět let vypadat Evropa? Islamističtí radikálové vyhrožují, že ano!

Nová mapa Evropy.
Zdroj: twitter

O islamizaci Evropy se mluví už dlouho. Muslimové se do Evropy stále stěhují, vyhrožují džihádem, vnucují nám jejich demokratické zvyky, ale žádná vláda to nebere vážně a do Evropy každý rok zamíří statisíce nových přistěhovalců. Teď islamističtí radikálové zveřejnili mapu, jak má vypadat nové islámské rozložení světa za pět let.

„Toto prohlášení je vzkazem Islámského státu nejen Iráku nebo Sýrii, ale celému regionu a světu. Jde o vzkaz, že se Islámský stát stává hrozbou pro všechny země. Doufám, že si to všechny státy uvědomí a změní své postoje,“ vyhrožoval mluvčí irácké armády Kásim Atta.

Skupina muslimských radikálů v uplynulých týdnech ovládla velká území na severozápadě Iráku a už kontroluje i některé oblasti v Sýrii. Skupina radikálů si říká Islámský stát.

My říkáme, když se radikálům povedlo získat a ovládnout velká území v Iráku, proč by se jim to nepovedlo i v Evropě? S přístupem některých vládních příslušníků by to nebyl vůbec problém…

Co si o tom myslíte vy?

Související články

Další články