Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bude se znovu vdávat? Agáta Prachařová promluvila o rozvodu s Jakubem a další svatbě

+ Dalších 11 fotografií
Česká modelka a příležitostná herečka Agáta Prachařová (35) se právě rozvádí se svým manželem Jakubem Prachařem (36). Aguš redakci eXtra.cz svěřila, jak to zvládá, zda se hodlá v budoucnu znovu vdávat. Její odpověď vás překvapí!

Poté, co jsme se české modelky a dcery herečky Veroniky Žilkové (58) zeptali, jak zvládá celé rozvodové období, odpověděla jasně a s úsměvem. "Tak nevypadám, že bych se úplně hroutila, takže ne. Samozřejmě, že je vždy příjemnější svatba než rozvod, ale já jsem ráda, že už to pomalu bude všechno za námi," usmívá se Agáta (35).

Plány na léto

Ex Jakuba Prachaře (36) je, jak se sama přiznala, velmi spontánní člověk. Plány na prázdniny tak úplně jasné nemá, ale říká, že se může klidně rozhodnout ze dne na den. "Budu se plácat na zahradě v bazénu se svou dcerou, Kryšpín bude jezdit po táborech. Do ciziny zatím nemám v plánu jet, každopádně já se mohu rozhodnout zítra, že někam pojedu," pochlubila se. To se někdo má.

Další svatba na obzoru

Svatba je krásná věc. Pro někoho i jeden z nejkrásnějších dnů v životě. A jak to má Agáta? Bude ještě někdy nějaká svatba? "Po tom, co vím, jak vypadá rozvod, tak asi ne," řekla s přesvědčením modelka. Ale jak se říká, nikdy neříkej nikdy! Třeba se ještě ten princ na bílém koni objeví. A kdo ví, třeba to pak nebude jen svatba, ale i další potomek do této rozrostlé rodiny.

Na celý rozhovor se můžete podívat výše.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy