Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Bude se vdávat? Angelina Jolie má tajného milionáře. Ke svatbě není daleko

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 52 fotografií
Dobu, kdy se mediální svět zaobíral tím, jak moc je Angelina Jolie (42) v háji z rozvodu s Bradem Pittem (54), využívala herečka k tomu, aby se v životě posunula dopředu. Zatímco ostatní ji litovali, ona si užívala. Jejím vyvoleným má být tajemný britský milionář a je i dost možné, že se stane jejím manželem číslo čtyři. Údajně ho totiž požádala o ruku.

Herečka Angelina Jolie sice vypadala, že se poslední dobou utápí v depresi, ale je otázkou, zda tomu tak skutečně bylo. Angie se má od minulého roku vídat s tajemným britský milionářem. Vzhledem k tomu, že už jsou od sebe s Bradem Pittem delší dobu, nebylo by vůbec divné, kdyby si našla dalšího životního partnera.

„Je to britský filantrop a Angelina se s ním vídá diskrétně už přes rok,“ prozradil kamarád herečky magazínu Life and Style, který prvotní informaci přinesl. Zpočátku to byl prý jen nevinný flirtík, postupně z toho ale vzešla láska. Spekuluje se, že herečka je do něj úplný blázen a ke svatbě má skutečně dojít.

Už dává smysl, proč se herečka snažila mít rozvod s Bradem Pittem rychle za sebou a chtěla se přesunout i s dětmi do Londýna. Tam její milovaný žije! Herečka se prostě rozhodla do toho praštit, jakmile bude inkoust na rozvodových papírech suchý. Je tak zamilovaná, že ona měla být ta, kdo žádal o ruku. Je totiž přesvědčená, že je to pro ni ten pravý.

Svým přátelům ho popisovala jako krasavce, který je vtipný a odvážný. Zkrátka jedna z nejkrásnějších duší, jakou kdy potkala. Pro Angie je to nejneočekávanější vztah, který kdy měla, ale je přesvědčená, že tento člověk pro ni byl stvořen.

Byl by to v pořadí už čtvrtý manžel. Však také nedávno zmínila, že ho chce. Jejím prvním manželem byl herec Jonny Lee Miller, následně si vzala Billyho Boba Thorntona a po něm Brada Pitta.

Související články

Další články