Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Bude se vám to v posteli s novým hřebcem líbit? Odhalí to jeho znamení zvěrokruhu

Zdroj: pixabay
+ Další fotografie
horoskop
Konečně jste potkala muže, který vás naprosto ohromil a konečně vás někdo přitahuje. Pravděpodobně se zanedlouho neudržíte a hupsnete s ním do postele. Pokud vás napadla otázka, jaké to s ním asi bude, hvězdy vám v tom poradí! Podle znamení zvěrokruhu se dá totiž zjistit i to, jak moc vášnivý je v oblasti sexuálních hrátek.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Jeho vládnoucí planetou je Mars, který je pověstný svou energií touhy a milostného jiskření. Jeho vystřelovací konfety sex-appealu způsobí pořádně oslňující ohňostroj! Užijte si to! Budete totiž sexovat opravdu často a kvalitně.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

O Býcích lze bez nadsázky říci, že jsou vyvoleni pro lásku a milostné hrátky. Ať už se ocitne v přírodě, umělecké galerii nebo na zábavním večírku, klidně si to tam rozdá. Dejte si však pozor, má tendenci flirtovat každý den a vůbec mu nebude vadit, že to nejste zrovna vy.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Láska je plachá, tak ať ji nevyplašíte. I když se to na první pohled nezdá, dobrodružný Blíženec je hodně nesmělý v posteli. Budete se muset chopit iniciativy vy, aby vůbec něco začalo. Jakmile se však uvolní, zažijete sex snů!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Tolik sexu, kolik si užijete s Rakem, si neužijete s žádným jiným znamením. I když se to nezdá, jeho citlivá duše se umí hezky napojit na to, co žena opravdu chce. Využijte jeho zkušeností. Bude to pořádně divoká jízda.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Pro lásku jsou přímo stvořeni, umí okouzlovat, magnetizovat, vyzařovat nadpřirozenou laskavost a jejich protějšek se v jejich blízkosti hřeje jako ve slunečních paprscích. Svádivá Venuše může infikovat vaše srdce horoucí láskou v neděli ve večerních hodinách!

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

V jejich nitru se skrývá romantika, přesto je však v intimitě a sexuálních záležitostech spíše přijímací typ, proto pozor, aby se jejich milostné jednání nestalo moc statickým a mechanickým. Může se stát, že vás tímto přístupem odradí a sex skončí dřív, než začal.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Těšte se na nejeden zážitek lásky! Ohnou vás, kdekoliv budou moci a jejich přirození bude neustále připraveno k akci. Budete si připadat občas jako ve filmu pro dospělé. Nebojte se s ním odvázat.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Oplývají magnetismem a vášní a jsou skvělí milenci, kteří nasazují v lásce stejně jako ve všech životních situacích umění psychologie. Zažijete naprosto vášnivou noc, ze které budete ještě následující měsíce paf! Vaše dobrá nálada bude znát na hony daleko.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci jsou v posteli pořádní ďáblíci, nejspíš si budete muset pohrát sami se sebou. Budou si s vámi pořád hrát a rozhodně nezapomenou na váš klín. Jsou to rození gigolové, kteří moc dobře vědí, co dělat.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Sálá z nich přitažlivost, přičemž zároveň ukazují, že nejste loutka na hraní a neprodáváte sami sebe pod cenou. V milostných hrátkách jsou však takoví ňoumové, neočekávejte od nich nějaký super výkon.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

O kontakty a seznámení s druhým pohlavím nemá nouzi, nechává však věcem volný průběh, přičemž jej přitahuje hravá dětinskost. Bude se svým protějškem hrát různé role a náramně si to užijete oba. Zaručeně ho rozpálí jakákoliv netradiční věc. Vezměte šlehačku a při orálním styku ji nastříkejte na jeho penis. Uvidíte, že to bude lahoda opravdu pro oba.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

V lásce a milostných kontaktech se opět vyznačuje svou zvýšenou citlivostí a schopností vcítit se do svého protějšku. V posteli s nimi však nepůjde o žádný žhavý sex, ale o opravdu procítěné milování.

Související články

Další články