Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bude se vám brzy hodit: 5 skvělých rad, jak přežít maturitní ples ve zdraví

Ples nemusí být děs.

Zima je obdobím maturitních plesů a každý z nás se alespoň na jeden během sezony podívá. Maturitní plesy jsou oproti klasickým plesům dost specifické a ať už je maturant vaše dítě, bratr nebo kamarád, je důležité dodržovat následujících pět rad.

1. Nepařte s učitelkami

Když v sobě máte pár panáků, je strašná sranda povídat si s profesorkami, tahat je na parket a plácat je kamarádsky po zádech. Druhý den už to taková zábava není, zvlášť pokud jste šli na maturitní ples vlastní střední školy.

2. Nesundávejte si boty

Takový evergreen maturáků – tak v jednu ráno si sundat boty a jít pařit na parket, jako by přestala fungovat gravitace, je boží, střepy v chodidlech a veškerá špína z tanečního sálu na nohou je o něco méně boží. Nemluvě o tom, že někteří lidé by se prostě na veřejnosti neměli zouvat.

3. Neberte si silonky do páskových bot

Vypadá to prostě hnusně. Sály jsou přetopené, zima vám naboso nebude.

4. Vezměte si oblečení, co vám padne

Není nic horšího než sledovat holky, co si neustále stahují a vytahují o číslo menší šaty, které se jim zařezávají a klouzají a vylézají. Není to sexy.

5. Nesnažte se někoho sbalit

Je to maturitní ples, všichni jsou namol, hluboké romantické vztahy na takových místech a v takových situacích prostě nevznikají. Druhý den toho budete litovat.

Související články

Další články