O Emily Thomas se říká, že si dokáže získat kohokoliv. S tím se hádat nemůžeme. Koneckonců to potvrzuje i fakt, že se jí podařilo okouzlit jednoho z nejžádanějších herců současnosti – Toma Cruise.

Jenže je otázkou čím si vlastně filmovou hvězdu získala.

Má jít o skvělou sportovkyni, což je u Toma jistě výhoda. Jedná se o dceru bohatého bankéře a to jistě také neuškodí. Navíc za to umí pořádně vzít na jakémkoliv večírku, což dokazuje velké množství odvážných fotografií na sociálních sítích. Jenže proč si ji Tom osobně vybral pro spolupráci na nejnovějším pokračování série Mission Impossible?

Velké množství lidí se domnívá, že za tím stojí její neuvěřitelná podoba s Katie Holmes (36). Na některých fotografiích je od slavné herečky a matky Tomovy dcery Suri (9) naprosto k nerozeznání.

Emily navíc vždy toužila po nějakém slavném úlovku. V minulosti už chodila s bratrem slavného anglického fotbalisty Thea Walcotta a Tom Cruise je ještě o několik úrovní výše.

„Kdo by si nechtěl vzít filmovou hvězdu?“ prozradila blízká přítelkyně Emily pro MailOnline a nepřímo tak potvrdila pověsti o tom, že Tom se rozhodl vrhnout počtvrté do chomoutu. Pokud mu to tedy jeho šílená scientologická sekta dovolí.