Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Bude se na co dívat: Idol žen Janek Ledecký si zahraje v Ulici!

Janek je frajer.
+ Další fotografie
Už několik dekád je Janek Ledecký idolem žen a dívek a nyní si ho fanynky zase budou moci užít. A to v "nekonečném" seriálu Ulice, kde si zahrál multimilionáře se zájmem o vojenská auta.

Janek Ledecký (54) se místo za mikrofon postavil za kameru a stojí to za to. V seriálu Ulice si zahrál multimilionáře, co si říká Seržant. Ten si vypůjčil Rudolfův džíp a do veterána se zamiloval. Dokonce by od něj rád získal obrněný transportér! Tak to Rudovi opravdu spadne brada.

Muzikant si svou roli a hraní náramně užíval. „V žádném seriálu jsem nikdy nehrál, a to už mám docela let. Všechno je jednou poprvé. Když mi řekli, že budu hrát skromného sympatického multimilionáře, říkal jsem si, že to není špatný,“ říká.

Jmenuje se Veselý a zatím pro něj tvůrci nechystají větší roli. Ale kdoví, třeba se brzy stane jednou z hlavních postav! „Hraje multimilionáře, který má zálibu v historii a historických vozech. Rád se obléká dobově a miluje historická vozidla,“ řekl Super.cz zdroj z Novy s tím, že postavu místo klasického křestního jména budou všichni oslovovat jako „Seržanta“.

Mohlo by vás zajímat

Další články