Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bude se Bendig po svatbě jmenovat Rejmon? A co dalšího podivná gay dvojice plánuje? To nechceš vědět!

Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie
Lukáš Rejmon a Honzík Bendigů jsou sice předem odsouzeni k rituální sebevraždě, ale zatím jejich soužití kupodivu vypadá více než šťastně.

Že jste o nich ještě neslyšeli? Tak byste to měli rychle změnit, protože bez informací o této dvojici si dnes zejména homosexuální komunita už ani neumí představit den.

Kdo o nich neslyšel, jako by nežil! Kdysi docela nadějný finalista SuperStar, zpěvák Jan Bendig se sice ještě snaží sem tam nějakou skladbu vypustit do světa, ale více se věnuje především tomu, aby se psalo o jeho chystané veselce s jeho přítelem, gay ikonou a nyní i Bendigovým manažerem Lukášem Rejmonem

Kluci nějak neví co by, a to poté, co ze všech jejich rozpačitých pokusů zabrala vlastně jen internetová reality show Pražáci, která se v květnu vrací, na což se celkem těšíme, neb bude referovat o těžkém životě návštěvníků pohřbů a o gayperipetiích v divokém labyrintu velkoměsta.

Nezodpovězenou otázkou také zůstávají detaily blížící se veselky. Jedni říkají, že Bendig už nebude Bendig, ale Rejmon, druzí zase, že Rejmon bude Bendig, a třetí, že se oba hošíci, kteří spolu tráví veškerý čas, do veselky tutově rozejdou a pak už bude blbé se ženit. A do toho si Bendig nepřijde v Třebíči na pohřeb oběti masového vraha El Maróna

Tak uvidíme, veselo ale bude určitě.

Související články

Další články