Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bude rok 2021 ještě horší? Nostradamova předpověď nevěstí nic dobrého

Zdroj: profimedia.cz
Proroctví
Rok 2020 se stal dobou koronaviru a leckdo se tak už nemůže dočkat, až tento rok skončí. Velkou otázkou ale je, zda ten následující bude v něčem lepší. Předpověď francouzského filozofa a astrologa Michela de Nostredama se s námi přitom nemazlí. V následujících 12 měsících nás tak čeká například hladomor nebo pád ničivých asteroidů.

Francouzský filozof Michel de Nostredame, zvaný Nostradamus, sice zemřel v roce 1566, lidé si ho ale pamatují dodnes i kvůli jeho děsivě přesným předpovědím budoucích událostí. Mezi ně například patří přistání na Měsíci, atentát na Johna Fitzgeralda Kennedyho nebo druhá světová.

Lidstvo čeká hladomor

V Nostradamových proroctvích se objevil i rok 2021, na který astrolog ze 16. století nepředpověděl nic hezkého. Koronavirus totiž měl být jen malou ochutnávkou toho, co má přijít. Podle Nostradama můžeme čekat mnohem horší virus, který bude uměle vytvořený a bude mít za následek něco jako zombie apokalypsu.

"Několik mladých lidí: Pro začátek napůl mrtvých. Smrt skrze zášť způsobí, že ostatní budou zářit a že na vyšším místě se objeví velká zla,“ napsal záhadně Nostradamus. Tím ale jeho předpověď nekončila a podle slavného astrologa nás čeká i hladomor.

Apokalypsu nepředpovídal poprvé

„Po velkých potížích pro lidstvo přijdou ještě větší. Velký hybatel obnovuje věky: déšť, krev, mléko, hladomor, ocel a mor, je vidět nebeský oheň, běží dlouhá jiskra,“ řekl a pokračoval v proroctví ještě dál. Zemi totiž podle něj rozbijí sluneční bouře a obrovská kometa, která ukončí lidstvo kolem Vánoc. „Na obloze člověk vidí oheň a dlouhou stopu jisker,“ předvídal Nostradamus.

Nutno ale podotknout, že Nostradamus předpovídal konec světa už v 2012. Toto přesvědčení se sice stalo populárním, ale stále tu jsme a svět neskončil. Nenechte se tak proroctvím zbytečně rozhodit. Ostatně není první ani poslední.

Související články

Další články