Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Bude rodit na pódiu?! Bříško Ewy Farné se pořád zvětšuje, fanouškům dala VELKÝ SLIB

Zdroj: Instagram
+ Dalších 42 fotografií
Obří bříško
Kuráž Ewě Farné (25) neschází, znovu koncertovala s obřím těhotenským bříškem. A podle fotek se zdá, že se jí pořád zvětšuje. Porod prvního syna, kterého čeká s manželem Martinem Chobotem (30), tak musí být za dveřmi. Při pohledu na tancující zpěvačku by se jeden bál, že ho přivede na svět přímo na pódiu!

Na pódiu naštěstí Ewa Farna (25) neporodila, syna ale přivede na svět v nejbližších týdnech. Po několika koncertech ji konečně čeká zasloužená pauza. V turné pokračuje na podzim a fanouškům dala slib, jenž splní ještě předtím!

"Před tím se vidíme na pár open air koncertech v létě!" vzkázala budoucí maminka, které pracovní nasazení vážně nechybí.

Farna se smála sama sobě, že v pokročilém stadiu těhotenství zvláda ke zpěvu i tancovat. "Jde to i s břichem," zahnala všechny spekulace, že by snad mohla sebe i miminko ohrožovat. Jenže při pohledu na zpěvačku byl strach mnohých fanoušků namístě. Ewa už má bříško vážně obrovské.

Farna s Chobotem se už určitě nemohou dočkat, až prvního potomka přivíítají na světě. Držíme pěsti, aby porod proběhl hladce!

Související články

Další články