Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Bude nás pět! Václav Noid Bárta čeká s Eliškou Grabcovou další miminko

Super dvojka!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Těhotenství

Zpěvák Václav Noid Bárta (40) a tanečnice Eliška Grabcová (29) čekají druhého společného potomka. Radostnou novinku sdílel hudebník na sociálních sítích a pod příspěvkem se to ihned začalo hemžit gratulacemi.


Populární muzikant Václav Noid Bárta a jeho partnerka Eliška Grabcová čekají potomka. Video, kde o radostné novince informují, ukázali společně na sociálních sítích. Pod příspěvkem, který Bárta doprovodil popiskem "Bude nás pět", se to ihned začalo hemžit gratulacemi a krásnými vzkazy.

"Největší a nejláskyplnější gratulace, miláčci moji," přispěchala s gratulací herečka Iva Pazderková. Blahopřála i Lela Ceterová, partnerka MMA zápasníka Karlose Vémoly. "Moc vám gratulujeme!" napsala blondýnka, která sama čeká druhého potomka. 

Bárta byl v minulosti ženatý se zpěvačkou Lucií Bílou. Kromě toho randil s modelkou Eliškou Bučkovou, se kterou se i zasnoubil. Roku 2014 se podruhé oženil s modelkou Gabrielou Dvořákovou, se kterou má dceru Terezu. S Gabrielou se rozvedl roku 2018. Se současnou partnerkou Eliškou Grabcovou má dceru Elišku.


Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy