Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Bude mu teď říkat strejdo? Finalistka SuperStar Dominika Lukešová je příbuzná Mareše

Bude mu teď říkat strejdo? Finalistka SuperStar Dominika Lukešová je příbuzná Mareše
Zdroj: archiv SuperStar
+ Dalších 7 fotografií
SuperStar 2020
Dominice Lukešové se podařilo svým hlasem uchvátit porotu i diváky natolik, že ji s radostí poslali do velkého superfinále. Ačkoli v SuperStar 2020 nezvítězila, dostala se mezi pětici nejlepších. Nyní však na povrch vyplavala pikantní informace, o které nikdo neměl ani tucha. Dominika je v příbuzenském vztahu s jedním z porotců. Leošovi Marešovi by teď mohla říkat strejdo.

Velké superfinále pěvecké soutěže SuperStar 2020 je dávno za námi a letošní ročník má svou vítězku Srdce nejvíce diváků si získala Barbora Piešová To ovšem neznamená, že o ostatních soutěžících už nikdo neuslyší. I oni totiž předvedli skvělé výkony a rozhodně stojí za to jim věnovat pozornost. Hodně diváků například zaujala talentovaná Dominika Lukešová, která nyní prozradila horkou novinku.

Příbuzná s porotcem

Dominika Lukešová se se svým krásným hlasem probojovala až do velkého superfinále. Byla mezi pěti nejlepšími soutěžícími letošního ročníku. Její výkon ve finále sice nestačil na vítězství, ale umístila se na krásném čtvrtém místě.

Stala se třetí nejlepší z dívek v SuperStar 2020. V rozhovoru pro Super.cz nyní Dominika prozradila, co nikdo nečekal. Podle slov jejího tatínka je totiž vzdálená příbuzná porotce Leoše Mareše (44). "Dozvěděla jsem se to teprve včera od táty. Táta má bráchu, ten má manželku a její máma je sestřenice maminky Leoše. Takže je něco jako můj vzdálený strejda? Je to hustý. Sama jsem to ještě nevstřebala," prozradila Lukešová.

Lukešová si myslí, že Leoš o tom, že jsou příbuzní, zřejmě ani neví. Nicméně mohl by něco málo tušit, protože jeho maminka a maminka táty Lukešové pracovaly na stejném místě, na nádraží v Berouně. "Vím, že se kamarádily. Tak možná Leoš něco tuší," svěřila se Dominika.

Vyjádření Novy

A co na to říká televize Nova "Absolutně jsme to netušili. Vůbec se k nám tahle informace nedostala. V tuhle chvíli vám k tomu nemohu nic říct," uvedla pro eXtra.cz televize Nova. "Ani produkce, ani Leoš Mareš o příbuzenském vztahu nic neví," doplnila Nova.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy