Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bude mít Ornella po Quentinovi i Quida? Víme, o jakých jménech Koktová přemýšlí

Ornella Koktová je těhotná.
Zdroj: archiv Ornelly Koktové
+ Dalších 6 fotografií
TĚHOTENSTVÍ
Ornella Koktová (27) nečekaně potvrdila druhé těhotenství a všechny zaujalo, že se jí požehnaný stav podařilo ututlat prakticky až do porodu, který proběhne už za pár týdnů. Pravděpodobně jí k šestiletému Quentinovi přibude další chlapeček. Jak se bude jmenovat?

Čtěte také: Ornella Koktová je podruhé těhotná, rodit bude už za pár týdnů

Návrhy

„S Bárou jsme už Ornelle navrhovali různá jména, dokonce i přítelkyně babička nějaká vymýšlela. Třeba že ke Quentinovi by se skvěle hodil Quido. Ale dceři se žádná nelíbila, smetla je ze stolu. Zatím má Ornella vybrané jedno cizí, ale nesmím ho říct. Bude docela zajímavé. Pokud to tedy nakonec opravdu bude kluk, což ještě není úplně stoprocentně jisté,“ řekl eXtra.cz hrdý dědeček Michal Štika

S matkou se Ornella (27) nestýká, takže i kdyby měla Monika Štiková (47) tisíc nápadů, poradit si určitě nenechá.

Čtěte také: Mrazivý vzkaz těhotné Ornelle: Co Monika přeje vnoučeti, které nikdy neobejme

Tajemství

Na rozdíl od zbytku české, moravské a slezské populace, která o radostném očekávání Ornelly ví jen pár hodin, má ale Michal informace o požehnaném stavu své starší dcery už dávno.

„Je na konci těhotenství, což není nic příjemného, ale pokud vím, tak moc problémů nemá. Na miminko už se celá rodina těšíme. Vím to samozřejmě déle, skoro od úplného začátku, ale slíbil jsem, že to neprozradím. Už s přítelkyní pro mimčo máme nakoupené různé věci v neutrálních barvách, aby to mohl nosit jak kluk, tak holka,“ dodal Štika.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy