Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Bude mít Karlos Vémola dalšího syna? Těhotná Lela Ceterová promluvila

Lela je pro Karlose tou největší oporou.
Zdroj: Se souhlasem L. Ceterové
+ Dalších 6 fotografií
OČEKÁVÁNÍ

Karlos Vémola (35) a jeho snoubenka Lela Ceterová (31) před měsícem oznámili, že čekají druhé dítě. Terminátor by sice nepohrdl synem, ale radost bude mít i z holčičky. Leccos ale naznačuje, že by se chlapce nyní dočkat mohl.

Lela Ceterová má těhotenské potíže

„Těhotenství už zvládám lépe. Mám jen ranní nevolnosti, jinak už je to v pořádku. Snad to tak bude i nadále. To nejhorší mám doufám za sebou. Už jen pár měsíců a dočkáme se dalšího miminka,“ těší se Lela.

„V počátečních týdnech jsem měla celodenní nevolnosti, trvalo to pár měsíců. Ale nejsem ani první, ani poslední žena, která to tak má, takže jsem to brala v pohodě. A co na to říká Lilinka? Je jí teprve rok a půl, takže takové věci, jako že bude mít sourozence, ještě vůbec nevnímá. Pořád z toho nemá rozum,“ řekla eXtra.cz Lela Ceterová.

Dočká se Karlos Vémola syna?

Z rozdílů mezi prvním a současným požehnaným stavem by se daly vyčíst náznaky, že by tentokrát opravdu mohlo jít o chlapečka. Karlosův desetiletý syn z předchozího vztahu vyrůstá s maminkou v Anglii.

Když to mám porovnat s prvním těhotenstvím, tohle je opravdu jiné. Dá se říci, že mám větší bříško a mám úplně jiné chutě než při Lilince. Bůhví, co to bude, jestli chlapec nebo zase děvčátko. Ale když žena čeká dítě podruhé, může mít těhotenství úplně odlišné od prvního,“ myslí si ale kráska.

I když by se někomu mohlo zdát, že MMA bijec Karlos Vémola možná neumí dát najevo vůbec žádné něžnější emoce, doma to určitě neplatí.

„Umí je ukázat a těší se moc. Je to pro nás strašně fajn pocit,“ konstatuje snoubenka sportovce.

Vyčerpaná, ale šťastná

Muži asi nikdy nedokážou pochopit, co vše žena prožívá v jiném stavu.

„Užívám si to. Je to sice náročné skloubit to i s péčí o Lilinku, ale stejně jako jiné ženy to zvládám i já. Využívám čas, kdy jde malá spinkat. Když mohu, spím také. Jsem velmi vyčerpaná a hodinový spánek navíc udělá hodně,“ přiznala nám Lela.

„Těhotenství prožívám i z jiné stránky. Stále mám doma Karlose, takže kdyby se cokoli dělo, vím, že ho tu mám v Praze a že se o něj mohu opřít. Dává na nás pozor a v tom je to skvělé. Při prvním těhotenství byl neustále v Anglii, takže jsem veškerý čas trávila sama. Nyní jsme tu jako rodina všichni pohromadě,“ dodala znovu zamilovaná Lela Ceterová.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy