Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Bude makat do sedření! Pašeračka Tereza se smála lidem u pásu, teď ji čeká peklo

+ Dalších 54 fotografií
Nucené práce
Nechtěla strávit mládí ve fabrice, tak odjela šlapat do Švýcarska. Půvabná blondýnka Tereza Hlůšková (22), která navštěvovala církevní školu, to dopracovala k titulu nejznámější pašeračky Česka. Za 9 kilogramů heroinu v kufru vyfasovala téměř 9 let v pákistánském vězení. Její pohrdání lidmi, kteří se živí rukama, se jí navíc vrátilo jako bumerang. Za katrem totiž Terezu čekají nucené práce, z nichž bude mít noční můry.

Tereza Hlůšková (22) si podepsala ortel před více než rokem, když se pokusila propašovat devět kilo heroinu přes letiště v pákistánském Láhauru. Ve středu vyfasovala téměř 9 let v base, hned po vynesení rozsudku ji převezli do drsné věznice Koh Lakhpat.

Podmínky, jež tam panují, jsou jen krůček od pekla. Kvůli nechráněnému sexu i častým znásilněním se tam HIV šíří jako mor, mezi vězni dochází k brutálním násilnostem a u bachařů Tereza se slitováním určitě počítat nemůže. Rodačku z Uherského Hradiště navíc čekají nucené práce.

Vrátí se jí tak její posměšné poznámky směrem k Čechům, kteří pracují ve fabrikách. Sama v minulosti za pásem seděla, odešla ale „za lepším“ do Švýcarska, kde se dala na dráhu luxusní společnice. A loňský pašerácký výlet do Pákistánu nebyl prvním. Není sice známo, zda i během předešlých cest měla za úkol převážet drogy, údajně si tam ale jezdila vydělávat modelingem.

Na focení teď může zapomenout, Terezu čeká daleko tvrdší práce. Ženy mají v Koh Lakhpatu různé úkoly, patří mezi ně třeba pletení, výroba cihel, provazů i nepříliš populární práce se špinavým prádlem. Je otázkou, zda vůbec dostane na výběr, anebo ji dozorci rovnou hodí do hromady smradlavého prádla ostatních vězněných žen.

Pašeračka Tereza stále doufá, že se podaří dosáhnout dohody mezi Českem a Pákistánem a bude si tak moct trest odkroutit v tuzemsku. Odborníci jí připisují jen velmi malé šance, stejně jako jejímu odvolání, které by prý mělo smysl pouze v případě, že bude vydána do Česka.

Mohlo by vás zajímat

Další články