Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Bude Lavi klátit také Evu Decastelo? Moderátorka nám řekla, jak jí to se Štáfkem bavilo (šlo)

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 58 fotografií
Seriál Vyšehrad rozhodně nekončí, a i když už se po boku Jakuba Štáfka neobjeví Jakub Prachař, zdá se, že nikdo nesmutní. V novém hudebním videoklipu se dokonce objevila Eva Decastelo, a jen co vstoupila na plac, rozjel se divoký mejdan. Jako by to vypadalo, že se všichni radují, že je manžel nezbedné Agáty z kola ven.

Videoklip nese název „VOJTAANO – LAVINA“, který je poutákem na novou řadu seriálu Vyšehrad, hned v úvodu slibuje obří party. Redakce eXtra.cz oslovila svůdnou Evu Decastelo, jak se jí s Jakubem Štáfkem točilo a prý to bylo moc fajn. „Natáčení byla velká jízda, protože se sešli všichni Jakubovi a Vojtaanovi kamarádi, takže to byla jedna velká party,“ řekla nám nadšená Eva.

Zeptali jsme se, jestli v kolektivu ukápla někomu slza z oka, že už diváci nespatří Jakuba Prachaře, který údajně ze seriálu odešel kvůli tomu, že se Štáfek spustil s jeho manželkou Agátou. A jejdanánku, nikdo! „Jakuba nikdo neřešil, jako náhrada za něj je Míra Nosek,“ prozradila nám Eva pocity z natáčení. Evidentně se všichni bavili.

Snad jediný smutek na tváři měla chvilku zpěvačka Tonya Graves, která dorazila na natáčení pozdě. Důvod? Během cesty na plac ztratila peněženku, kterou se jí nepodařilo najít. Snažili jsme se oslovit i bouřliváka Jakuba Štáfka coby Laviho, ale nereagoval na hovor ani SMS.

Související články

Další články