Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Bude krásný po tatínkovi? Miliardářka Chloe porodila sexy vězni prvního potomka

Zdroj: Profimedia.cz / Archiv Chloe Green
+ Další 4 fotografie
Kontroverzní pár, který byl neustále na očích všech novinářů, ohlásil radostnou zprávu. Miliardářka a dědička módního řetězce Topshop Chloe Green porodila žhavému vězni Jeremymu Meeksovi dítě... Bude toto miminko s velmi rozdílnými geny podobné více tatínkovi nebo mamince?

Velmi netradiční pár se dal dohromady docela nedávno. Oficiálně prohlásili, že se poprvé potkali na Filmovém festivalu v Cannes minulého roku v květnu, kde Jeremy Meeks byl modelem pro známou módní značku Philipp Plein.

Musela to být láska na první pohled, protože jen rok po seznámení se jim narodil krásný chlapeček! Chlapeček je zcela zdravý a již nyní se může těšit na život v luxusu. Možná bude mít i po tatínkovi sexy kukuč, kterým bude lámat ženská srdce. To bude pořádně vražedná kombinace.

Mladá maminka Chloe Green chtěla původně porodit na své luxusní jachtě a strávit tak mateřství v klidu na moři. Měla v plánu plout po moři klidně i 6 měsíců, samozřejmě pod dozorem všech doktorů a svého milovaného muže. To se jí však nepovedlo a ještě než vyplula, porodila chlapečka, kterému dali jméno Jayden.

Oba rodiče malého Jaydena jsou naprosto okouzleni z příchodu svého syna na svět. Drsňák Jeremy prožívá své nejšťastnější období v životě a je vděčný za vše, co mu život přichystal. Své emoce sdělují oba na sociálních sítích, kam přidali před pár dny i fotku svého syna.

"Láska znamená všechno, vše pro mě. Je to to, co udržuje lidi naživu...," vzkázal po porodu svého syna pyšný otec.

Související články

Další články