Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bude jako Bagárová? Do SuperStar bych se vrátila hned, říká Celeste Buckingham

Bude jako Bagárová? Do SuperStar bych se vrátila hned, říká Celeste Buckingham
Zdroj: eXtra.cz, archiv M. Bagárové
+ Dalších 5 fotografií
ples jako brno
Celeste Buckingham (24) se jako patnáctiletá probojovala do finále Česko Slovenské SuperStar. Letos se v roli porotkyně do pěvecké show vrací Monika Bagárová (25), před dvěma lety to byl Ben Cristovao (32). Slovenská zpěvačka s extravagantním jménem eXtra.cz prozradila, že na takovou nabídku by rovněž nemohla říct ne.

Vydá se cestou Bena Cristovaa a Moniky Bagárové Celeste Buckingham rozzářila Ples jako Brno a na SuperStar, která se za měsíc vrací na televizní obrazovky, musela přijít řeč. Okouzlující Slovenka se v pěvecké show probojovala až do finále.

Po osmi letech začíná pokukovat po porotcovském křesle. "Myslím si, že Monika je velice vhodná volba, jelikož byla v prvním ročníku Česko Slovenské SuperStar. Zároveň je to nádherná a šikovná zpěvačka. Kdyby někdy taková nabídka přišla, s radostí bych ji přijala," řekla eXtra.cz Celeste. "Ale současně si myslím, že na to ještě nepřišel ten správný čas," dívá se na svět střízlivým pohledem.

Kromě těhotné Bagárové letos porotu SuperStar tvoří Leoš Mareš (43), Pavol Habera (57), Patricie Pagáčová (31) a Marián Čekovský (42).

Buckingham na brněnském plesu vystupovala a její zpěv si hosté náramně užili. "Je to přenádherné a mám velkou radost, že jsem mohla být součástí nejenom programu, ale i jako host. K plesům mám krásný vztah, každoročně jezdíme s kapelou plesovou sezónu, jak tomu říkáme. A letos je pro nás Brno premiéra, takže jsem ráda, že právě tady jsme to mohli otevřít," dodala zpěvačka.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy