Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Bude George Clooney v šedesáti opět otcem? Jeho Amal prý čeká dvojčata!

Zdroj: Profimedia
Těhotenství?

Známý herec a miláček žen George Clooney se má ve svých šedesáti letech stát opět otcem. Uvedl to web OK! US, podle kterého s ženou Amal (43) čekají opět dvojčata!

George Clooney prý bude mít dvojčata

Herec George Clooney se nejspíš stane v šedesáti znovu tatínkem! Podle magazínu OK! US čeká se svou ženou Amal (43) miminko. Pár spolu má už dvě děti, dvojčata Ellu a Alexandera. Ti se jim narodili před čtyřmi lety. Dvojčata má podle magazínu čekat pár navíc podruhé!Amal Clooney má být ve 3. trimestru

"Amal by měla být ve třetím trimestru," informoval magazín. Pár si prý pronajal i velkou vilu, kde uspořádali party, na které těhotenství oficiálně odhalili svým nejbližším. George se prý na děti moc těší a je neuvěřitelně nadšený, že se opět stane otcem.

"Oba ještě miminko moc chtěli, ale ve věku Amal neměli záruku, že se to podaří. George vždycky mluvil o tom, že chce mít ještě dětičky," svěřil se zahraničnímu webu blízký zdroj páru. Elle a Alexanderovi měli navíc velkou novinu sdělit na jejich narozeniny už v červnu. Moc totiž prý svoje rodiče prosili o sourozence.

George se s Amal zasnoubil v roce 2014. To se ještě jmenovala Amal Alamuddin. Kráska původem z Libanonu patří mezi přední britské právničky, živí se i jako spisovatelka. Pár se vzal téhož roku v benátském paláci.

Související články

Další články